-
fb
W
Mudanya

Mudanya.gen.tr Kullanım Şartları

mudanya.gen.tr sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

Kullanım Şartları

 • Bu sayfada yer alan kullanım şartları, yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır. 
 • Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı mudanya.gen.tr ’ye aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır.  Mudanya.gen.tr site yönetimi bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.  Kullanıcılar, mudanya.gen.tr'nin herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiç bir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Mudanya.gen.tr bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiç bir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.
 • Sitede yazılan her türlü yazı yada yorumlardan yazan kişi sorumludur. Köşe yazarlarının görüş ve düşünceleri yayın kuruluşumuzun görüş, düşünce ve kanaatleri ifade etmemekte olup yazarın şahşına aittir. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yapılan yorumlarda argo kelimer, kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyenatlar yayınlamadan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur. 
 • Mudanya.gen.tr sitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin IP adresi kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda IP adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.
 • Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.
 • Site üzerindeki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.
 • Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.
 • Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.
 • Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.
 • Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve T.C. Mudanya mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.
 • Mudanya'nın Yüksekten Uçan Martısı www.mudanya.gen.tr site içindeki yer alan herhangi bir harici linkin sorumluluğunu almaz.

PRİVACY POLİCY

 • We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.mudanya.gen.tr However, sometimes the www.ayesoft.net uses third parties to process your information. www.mudanya.gen.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.mudanya.gen.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.mudanya.gen.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.mudanya.gen.tr and its services. When you use www.mudanya.gen.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.mudanya.gen.tr cookies section of our full Privacy Policy.
fb
W