Mudanya Bademli Mahallesi'ndeki evinde, 12 yıldır yanında çalışan Hatun B.'nin boşanmak üzere olduğu eşi Şükrü B. tarafından 14 Nisan saat 15.00 sıralarında 6 kurşunla ağır yaralanan Avukat Berrin Bayam'ın hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun, olayın duyulmasından itibaren konunun takipçisi oldu.

Meslektaşı Berrin Bayam’ın ameliyatı ile ilgili hastane başhekiminden bilgi alan Altun, sonrasında hastanede Bayam’ın eşi ve yakınlarından aldığı bilgiyi aktardı. Buna göre, Bayam'ın karın bölgesine 4 kurşun, bacağına ve koluna da birer kurşun isabet etti. Karın bölgesine isabet eden kurşunlardan üçünün iç organlara hasar vermeden çıktığı, birinin ise yine herhangi bir organa zarar vermeksizin içerde kaldığı ve ameliyatla çıkarıldığı bildirildi.

Avukat Berrin Bayam’ın kol ve bacağına isabet eden kurşunların da parçalı kırığa yol açtığı, bunlar için daha sonra yeniden ameliyat edileceği ifade edildi. Zanlının ilk önce ateş ettiği ve başından sıyrıkla yaralanan Hatun B. ise ayakta tedavi edildi.

Bademli’den, oğlunu da öldürmek için giderken silahıyla birlikte jandarma tarafından yakalanan Şükrü B.’nin Nilüfer Özlüce’de bir sitede kapıcılık yaptığı, işe girmesini de Avukat Berrin Bayam’ın sağladığı öğrenildi.

Bursa Barosu saldırıyı kınayarak Avukat Berrin BAYAM'a acil şifalar diledi.


Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri