CHP'den gördüğü lüzum üzerine istifa ederek Muharrem İnce'nin Türk siyasihayatına kazandırdığı Memleket Partisi'nde siyasete devam etme kararı alan Mudanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet ER dün gece Belediye çalışanı olan ve aynı zamanda CHP Gençlik Kolun'da bulunduğu iddia edilen H.Ö ve O.T tarafından darp edildi.

Saldırganlar Mehmet ER'in önünü araçlarıyla keserek gerçekleştirdikleri saldırıda burnu kırılan ve başından yaralanan Meclis Üyesi Mehmet ER'in hayati tehlikesi bulunmazken başına dikiş atıldı. Saldırganları tanıdığını hatta çocukluk arkadaşları olduğunu belirten ER partisinden istifa ederek Memleket Partisi'nde siyaset hayatına devam etmesi nedeniyle uğradığı saldırının çok çirkin olduğunu ve asla kendisini belirlediği siyasi çizgiden uzaklaştıramayacağını aksine en kısa zamanda daha bir şevkle siyasi çalışmalarına hız vereceğini belirtti.

Emniyet Müdürlüğünde saldırganlardan şikayetçi olan Mehmet ER olayla ilgili tahkikatın başladığını belirtti. Bu arada Memleket Partisi Kurucu İlçe Başkanı Hasan Yıldırım'ın olayla yakından ilgilendiği, gereken tüm önlemleri aldığı ve kısa zamanda olayla ilgili basın açıklaması yapacağı öğrenildi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Diğer yandan CHP Mudanya İlçe Başkan Yardımcısı Hikmet Karip saldırıyı gerçekleştirenlerin belediye çalışanı olduğunu fakat CHP'ye üye olmadıklarını belirterek "Saldırıyı kınıyoruz." dedi.

Pin It

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar