BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Şenol Tosun ve İdari Menajer Adil Cenkçiler Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç’ı ziyaret etti. Başkan Erkan Kamat, Tamaç’a başarı dileğinde bulundu.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret ederken, aynı zamanda kendisi de ziyaretçi akınına uğruyor. Başkan Adayı Cem Tamaç’ı Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Şenol Tosun ve İdari Menajer Adil Cenkçiler ziyaret ederek seçimler için başarı dileğinde bulundular. Bursaspor Başkanı Erkan Kamat: “Değerli iş insanı Cem Tamaç enerjisi, bilgi dağarcığı ve vizyonuyla önemli işlere imza atacak bir isim. Mudanya’da iş insanı olarak önemli bir değer olan Cem Bey’e seçimlerde başarılar diliyorum. “dedi.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Cem Tamaç ise: “Bursaspor Başkanımız ve yöneticilerinin ziyareti bizim için çok değerli. Seçimlere çok titiz bir çalışma programıyla hazırlanıyoruz. Biz inşallah seçimleri kazanırsak Mudanya esnafı kazanacak. Mudanya esnafı dijitalleşmeyle daha kolay kooperatife ulaşacak.” diye konuştu.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin