Karacabey'de Kapalı Pazaryeri'ni inceleyen ve "Kapalı pazaryerinin pazarcılara rağmen yıkılmaması gerek" açıklaması yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Başkanı İsmet Karaca'yı Mudanya Kapalı Pazaryeri sorununu bir de halktan dinlemesi için "Önce kapınızın önünü süpürün " önerisiyle  Karacabey dönüşü Mudanya'ya davet eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis Grup Sözcüsü Bülent Erden sosyal medyadan yaptığı davete İsmet Karaca'nın icabet etmemesi üzerine bir video paylaştı.

Karacabey Kapalı Pazaryeri sorununu hakkında basına görüş bildiren CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca'ya "Önce Kapınızın Önünü Süpürün " diyerek sosyal medya'dan seslenen MHP'li Bülent Erden ;

"SAYIN İSMET KARACA

Karacabey dönüşü Eşkel üzeri Mudanya ya bekleriz.

CHP Mudanya Belediye Başkanı nın 3 yaz 2 kış ( 3. Kış kapıda) kapalı tuttuğu kapalı pazaryeri hakkındada Mudanyalı nın "düşüncelerini" dinleyin.

Belediye Başkanınızdan bugüne kadar pazarın kapalı tutulması konusunda tatmin edici bir gerekçe duymadık.

Kapatılmasının ve yenisinin bugüne kadar yapılamamasının gerekçesini öğrenip açıklama yaparsanız Karacabey deki söylemininiz samimi bulunabilir.

Aksi durumun takdiri kamuoyunun.

Benim önerim
Önce kapınızın önünü süpürün.
Bülent Erden

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi
Grup sözcüsü

Not;

Hazır gelmişken kapalı öğretmen evi ve kapalı yüzme havuzunada uğrayıverin." satırlarını paylaşmış, İsmet Karaca'nın basına verdiği açıklamayıda eklemişti.

Karacabey Kapalı Pazaryeri sorununu yerinde inceleyen ve basına görüş bildiren CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca'ya "Önce Kapınızın Önünü Süpürün " diyerek sosyal medya'dan seslenen MHP'li Bülent Erden

 

Mudanya Davetine İcabet Edilmeyen MHP'li Bülent Erden sosyal medya hesabından dikkat çekici bir açıklamayla birlikte CHP İl Başkanı İsmet Karaca'ya izlemesi için bir video paylaştı.

VİDEO

ERDEN'in açıklaması şöyle;

"CHP BURSA İL BAŞKANI Sayın İsmet KARACA,

3 yaz, 2 kış ( kapıda 3.kış) mevcut kapalı pazar yerini yenisini yapacağım diyerek kapalı tutan partinizin Mudanya Belediye Başkanı Sayın Hayri Türkyılmaz a gerek meclis toplantılarında gerekse sosyal medya aracılığı ile defalarca yenisini yapmadan eskisini kapatmasının doğru olmadığı konusunda uyarıda bulunduk.

BU KONUDA GEREKEN ÇALIŞMAYI YAPTIK MAALESEF SONUÇ ALAMADIK, BU KADAR YETERLİ DEMİSTİK.

Sizin Karacabey de halkın ekseriyeti tarafından kabul gören altı kapalı otopark, üzeri pazar alanı projeye karşı çıktığınızı ifade eden milletvekilleri ile birlikte paylaşımınız dikkatimizi çekti.

Pazaryerlerine olan ilginizi görünce bizede destek verirsiniz umuduyla konuyu size aksettirdik.

Sayın KARACA,

İl yönetimi olarak Mudanya da bugüne kadar belediye hizmetlerinden memnuniyet konusunda bir anket yada araştırma yaptırdınız mı?
Aslında bu konuda zahmet ve masraf yerine benim sosyal medyaya bir göz atıp, Mudanya belediye başkanı nın 7 senede

  • Varken yok ettiklerini,
  • Söz verip yapmadıklarını,
  • Yaptığı yanlışları

görüp gerçekliklerini sorgulayabilirsiniz.

Tabii göreceğiniz yanlış ve eksikler konusunda Sayın Türkyılmaz size değerlendirme fırsatı verirse!

Gelelim sadede,

Bugün Karacabey dönüşü Mudanya ya geçerek önce kapınızın önünü süpürmenizi önermiştik. Bu kapsamda halkla diyalog kurarak kapalı pazar konusunda isyanı görürdünüz. Bu arada Sayın Türkyılmaz ın Büyükşehir Belediyesinden dava yolu ile devir aldığı ve kapalı tuttuğu öğretmen evi ve yüzme havuzunda incelemelerdede bulunurdunuz.

Sayın Başkan,

Yoğunluğunuzu dikkate alarak pazaryeri konusunda halkın serzenişlerini ve kapalı pazarın halihazırdaki atıl durumunu değerlendirmenize sunuyorum.

Takdir sizin,
Sizin takdirinizde kamuoyunun.

Saygılar.
Bülent Erden
MHP Mudanya Bld. Mcl. Üy
Grup sözcüsü."

 

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin