Güncel Haber
CHP İlçe Başkanı Ömer AYDIN, Başkan TÜRKYILMAZ'a Organize Saldırı Var.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın ilçe binasında yaptığı basın açıklamasında Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a yöneltilen eleştirilere cevap verdi. Aydın CHP ve TÜRKYILMAZ'a organize bir saldırı olduğunu iddia etti. Aydın yaklaşan CHP İlçe Kongresinde yeniden aday olduğunu belirterek "Başka adaylarda çıkarsa güzel olur" dedi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanlığı, MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü'nün eleştirilere cevap verilen basın açıklamasında basın mensuplarının sorularına da cevap verildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı'nın sert eleştirilerine yanıt verilen CHP Mudanya İlçe Başkanlığı Basın Açıklamasına CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş'un katılım göstermemesi dikkat çekti.

Ömer AYDIN chp Mudanya İlçe Başkanı

CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın basın açıklamasında ;

"Mudanya halkı, yalanın karşısında, haksızın karşısında, doğrunun ve haklının yanında durmaya devam edecektir!

Bugünlerde sosyal, basılı ve görsel medyada, Mudanya Belediyesi ve Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ a sistemli bir şekilde haksız eleştiriler yapıldığını, bununla da kalınmayıp, haince iftiralar atıldığını görmekteyiz.

Her şey, Tarihi Kentler Birliği tarafından bu yıl 18.’si düzenlenen “Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje Uygulamalarını Özendirme” yarışmasında, Mudanya Belediyesi’nin farklı ölçeklerle birimini tamamlayan ve bölgesel bir koruma programının parçası olan Tirilye Sanat Evi Projesi, Myrleia Antik Kenti Arkeopark ve Kumyaka Çevre Sağlıklaştırma Projesi’nin Juri Özel ödülü’ne laik görülmesi ile başladı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın 8 Kasım 2019 tarihinde, Antalya Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenen YAPEX Fuarı'na ödül almak için giderken yanında eşinin kardeşini de beraberinde götürdüğü yalanını sıkılmadan, utanmadan yazdılar.

19 Kasım 2019 tarihinde AKP Mudanya İlçe Başkanı tüm Bursa’nın şikayet ettiği sinek istilası üzerine Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni savunan bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Mudanya'yı saran sinekler gündeme gelmiş, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ise konuyu Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne taşımıştı. Konuyla ilgili açıklamayı Büyükşehir Belediye Başkanı yerine AKP Mudanya İlçe Başkanı yaptı.

Bu açıklamayı yapması gereken Bursa Büyükşehir Belediyesi iken onları savunmak AKP Mudanya İlçe Başkanı’na düştü. Sanki tüm halk yalan söylüyordu, ortada sinek falan da yoktu. Sinek küçüktü, ama mide bulantısı uzun sürdü. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ilaçlama ihalesinin 9 Ekim tarihinde 21B’den pazarlık usulü ile gerçekleştiği, ihale şartnamesinin ise adrese teslim hazırlandığı ortaya çıktı.

Yine, 8 Aralık 2019 tarihinde Mudanya Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Güzelyalı Atatürk Parkı 2. Etap Projesi’nin sosyal tesisine gece kondu muamelesi yapılarak, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nce mühürlenmiş olması, Mudanya’da Büyükşehir tarafından hiçbir hizmet yapılmadığı gibi yapılan hizmetlerin de engellendiğini bir kez daha gösterdi bizlere. Büyükşehir’in usule ve hukuka aykırı şekilde yaptığı mühürleme, mahkeme kararı ile ortadan kaldırıldı.

Büyükşehir Yasası gereği ana arterlerdeki yol ve kaldırımların bakım ve onarımı Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundayken, yine AKP’nin emniyet sübabı MHP’nin meclis üyesinin algı operasyonu yaptığına tanık olduk. Bir gazeteci eşliğinde engelli arabasına binerek fotoğraf çektiren Mudanya Belediyesi’nin MHP’ li Meclis üyesi, Mudanya Belediyesi’ne seslenerek, “Bak, bak yoların haline bak. Sağlıklı insanlar yürüyemiyor, engelliler nasıl yürüyecek?” şeklinde bağırarak şov yapmaktan kaçınmamıştır.

Meclis üyesi olup da mevzuata hakim olamayan bu kişiye hatırlatırız ki Mudanya’da trafik sorunundan otoparka, sahil projesinden temizliğe pek çok alanda hizmet engeli yaratan Büyükşehir Belediyesi’nin bizzat kendisidir.
MHP’li meclis üyesine “Bütünşehir Yasası” ve gerekliliklerini içeren bir ders almasını öneriyoruz.

10 Aralık 2019 tarihinde basın açıklaması yapan MHP Bursa İl Başkanı’nın açıklamaları ise yenilir yutulur gibi değildir.

Başkan, siz doğmadan CHP vardı.

Daha önce içinde yaşadığınız Cumhuriyet rejiminin, MHP’nin desteği ile değiştirilmiş olması Atatürk’ün mirasını yemek, yok etmek, anlamına gelmiyor mu da bizleri Atatürk’ün mirasını yemekle suçluyorsunuz?
CHP’ye dil uzatmanız, MHP’nin köklerine yakışmaz.
Bence önce siz nasıl bir MHP’ li olduğunuzu sorgulayınız.
Bizde bu saldırınızın nedenini soruyoruz, neden alındınız bu kadar?

Size yanıt vermeyi dahi utanç sayarız!
Cahille sohbet etmek güçtür bilene, çünkü cahil ne gelirse söyler diline!

Ne tesadüftür ki yine 10 Aralık 2019 gecesinde, Güzelyalı’daki Atatürk Parkı’nda oyun alanlarının üzerine kimliği belirsiz kişiler tarafından harç beton dökülerek kullanılmaz duruma getirildi.

Düşünün kim, neden bu işi yapar? Çocuklara zarar vermek içinse, çocuklar bu meçhul kişilerden daha akıllıdır. Bu durumdaki parkta oynamazlar. Belediyeye zarar vermek için ise, zarar kamunundur. Bu saldırı halkın ödediği vergilere ihanetten başka bir şey değildir.

Peki, Büyükşehir Belediyesi’nin havuz problemine ne demeli?

Mudanya Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi arasındaki havuz davasını Mudanya Belediyesi kazanınca Büyükşehir’in başkanı Alinur Aktaş şöyle demiş: “Türkyılmaz’dan Allah razı olsun, bizi zarardan kurtardı.”
Bir havuzu dahi zarar etmekten kurtaramayan Alinur Aktaş, Bursa’nın bütçesini nasıl yönetecek?

Alinur Başkan’a buradan bir çağrımız var: Büyükşehir Belediyesi de zarar içinde, isterseniz belediyeyi kökten devredebilirsiniz!

Sonuç olarak Mudanya Belediyesi ve Belediye Başkanımız Hayri Türkyılmaz’a organize siyasi bir saldırı vardır…
Mudanya halkı; bu kadar yalana, dolana, düzenbazlığa bulaşmış bir zihniyetten fayda gelmeyeceğini bilmektedir. Yalanın karşısında doğrunun, haksızın karşısında haklının yanında durmaya devam edecektir." dedi.

CEMEVİ VAATLERİ ve MECLİSTE YAŞANAN TARTIŞMA SORULDU.

mudanya.gen.tr'den Öner Kıran'ın "Mecliste yaşanan CEMEVİ tartışmaları sırasında meydana çıkan CEMEVİ yapımı durumu hakkında (belediyenin görev ve yetkileri dahilinde olmadığı) Alevi Vatandaşlarımıza herhangi bir mesajınız var mı?  sorusuna İlçe Başkanı Ömer Aydın kimseyi alevi sünni olarak ayırmadıklarını, herkesin sorunlarını sorun olarak kabul ettiklerini belirterek "Evet Cemevi yapılması gerekiyorsa, sistemde bunu yapma şansımız varsa tabiki yapmamız gerekir. Yapmamak gibi bir niyetimizde yoktur."dedi. İlçe Başkanı Ömer Aydın  meclis toplantısında yaşanan Maraş tartışması hakkında "Burada art niyet düşünülüyorsa bunu her yere çekebilirsiniz. Burada anlatılmak istenen şey geçmişte yaşanan olaylardan sonra buraya gelinmiş olmasının ne kadar güzel olduğudur. O açıklama hiç bir zaman bir partiye maal edilecek, bir parti mensubu tarafından yapıldığı ima edilmemiştir. Yani anlayış meselesi kişiler nasıl anlıyorlarsa öyle yorumluyorlar. " dedi.(Ayrıntı videoda dır)

( VİDEONUN SORU CEVAP KISMINI AŞAĞIDAN SEYREDEBİLİRSİNİZ)

AYDIN "TÜRKYILMAZ Cemevi Yapamıyorsa Sebebi Vardır"

Başkan Türkyılmaz'ın 2014 yerel seçimlerinde ve aradan 5 yıl geçtikten sonra deneyimli bir Belediye Başkanı olarak 2019 yerel seçimleri öncesi Cemevi vaadini yenilemesi konusundaki videoları hatırlatan Öner Kıran İlçe Başkanı Ömer Aydın'ın bir CHP'li olarak bu durum karşısında ne düşündüğünü sordu. İlçe Başkanı Ömer AYDIN verilen vaatleri hatırladığını lakin Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın en son açıklamasında Cemevi yapmanın belediye yetki ve görevi dışında kaldığını açıkladığını ve bunun çeşitli sebepleri olabileceğini söyledi.

POLAT "Güzelyalı İmar Planı İptal Edildi"

CHP Belediye Meclis Üyesi Ali Polat  Güzelyalı imar planlarının 6-7 aydır iptal edildiğini ve belirlenen Cemevi yerinin Güzeşyalı İmar Planı içinde kaldığını söyledi. Polat "İmar planı durduğundan dolayı Sayın Belediye Başkanımız şu an kanunen hiç bir şey yapamaz. Duran bir imar planı alanı içinde orası" dedi.

TANER "Cemevi Türkiye'nin Sorunu Sadece Mudanya'nın Değil"

CHP Belediye Meclis Üyesi Cengiz Taner Cemevi sorununun ülke genelinde yaşandığını ve TBMM'de kimlerin Cemevlerini ibadethane olarak kabul etmediklerini herkesin bildiğini söyledi. Alevi vatandaşların tüm vatandaşlık görev ve sorumluluklarını yerine getirdiğini lakin TBMM'de verilen önergelere MHP ve AKP'nin duruşlarının belli olduğunu vurgulayarak "Bu konuda kimin suçu eksiği varsa hepimiz eleştirmeliyiz. Lakin Aleviler haklarını tartışmalar yaparak değil hukuk yoluyla almak istiyorlar. Ve bu konunun tartışmalara neden olmasını istemiyorlar. Bu bir kul hakkıdır ve alevilerin hakkı kendilerine teslim edilmelidir. Eleştirilerin yapıcı olması lazım. MHP ve AKP samimi ise TBMM'de Cemevlerinin ibadethane kabul edilmesi için verilen önergelere evet oyu vermeleri gerekir. Bu çok önemli bir çelişkidir." dedi.

Başkan Hayri TÜRKYILMAZ 2014 ve 2019'da ne söylemişti?

CHP İlçe Başkanı Ömer AYDIN, Başkan TÜRKYILMAZ'a Organize Saldırı Var.

CHP İlçe Başkanı Ömer AYDIN, Başkan TÜRKYILMAZ'a Organize Saldırı Var.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın ilçe binasında yaptığı basın açıklamasında Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a yöneltilen eleştirilere cevap verdi. Aydın CHP ve TÜRKYILMAZ'a organize bir saldırı olduğunu iddia etti. Aydın yaklaşan CHP İlçe Kongresinde yeniden aday olduğunu belirterek "Başka adaylarda çıkarsa güzel olur" dedi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanlığı, MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü'nün eleştirilere cevap verilen basın açıklamasında basın mensuplarının sorularına da cevap verildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı'nın sert eleştirilerine yanıt verilen CHP Mudanya İlçe Başkanlığı Basın Açıklamasına CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş'un katılım göstermemesi dikkat çekti.

Ömer AYDIN chp Mudanya İlçe Başkanı

CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın basın açıklamasında ;

"Mudanya halkı, yalanın karşısında, haksızın karşısında, doğrunun ve haklının yanında durmaya devam edecektir!

Bugünlerde sosyal, basılı ve görsel medyada, Mudanya Belediyesi ve Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ a sistemli bir şekilde haksız eleştiriler yapıldığını, bununla da kalınmayıp, haince iftiralar atıldığını görmekteyiz.

Her şey, Tarihi Kentler Birliği tarafından bu yıl 18.’si düzenlenen “Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje Uygulamalarını Özendirme” yarışmasında, Mudanya Belediyesi’nin farklı ölçeklerle birimini tamamlayan ve bölgesel bir koruma programının parçası olan Tirilye Sanat Evi Projesi, Myrleia Antik Kenti Arkeopark ve Kumyaka Çevre Sağlıklaştırma Projesi’nin Juri Özel ödülü’ne laik görülmesi ile başladı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın 8 Kasım 2019 tarihinde, Antalya Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenen YAPEX Fuarı'na ödül almak için giderken yanında eşinin kardeşini de beraberinde götürdüğü yalanını sıkılmadan, utanmadan yazdılar.

19 Kasım 2019 tarihinde AKP Mudanya İlçe Başkanı tüm Bursa’nın şikayet ettiği sinek istilası üzerine Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni savunan bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Mudanya'yı saran sinekler gündeme gelmiş, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ise konuyu Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne taşımıştı. Konuyla ilgili açıklamayı Büyükşehir Belediye Başkanı yerine AKP Mudanya İlçe Başkanı yaptı.

Bu açıklamayı yapması gereken Bursa Büyükşehir Belediyesi iken onları savunmak AKP Mudanya İlçe Başkanı’na düştü. Sanki tüm halk yalan söylüyordu, ortada sinek falan da yoktu. Sinek küçüktü, ama mide bulantısı uzun sürdü. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ilaçlama ihalesinin 9 Ekim tarihinde 21B’den pazarlık usulü ile gerçekleştiği, ihale şartnamesinin ise adrese teslim hazırlandığı ortaya çıktı.

Yine, 8 Aralık 2019 tarihinde Mudanya Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Güzelyalı Atatürk Parkı 2. Etap Projesi’nin sosyal tesisine gece kondu muamelesi yapılarak, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nce mühürlenmiş olması, Mudanya’da Büyükşehir tarafından hiçbir hizmet yapılmadığı gibi yapılan hizmetlerin de engellendiğini bir kez daha gösterdi bizlere. Büyükşehir’in usule ve hukuka aykırı şekilde yaptığı mühürleme, mahkeme kararı ile ortadan kaldırıldı.

Büyükşehir Yasası gereği ana arterlerdeki yol ve kaldırımların bakım ve onarımı Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundayken, yine AKP’nin emniyet sübabı MHP’nin meclis üyesinin algı operasyonu yaptığına tanık olduk. Bir gazeteci eşliğinde engelli arabasına binerek fotoğraf çektiren Mudanya Belediyesi’nin MHP’ li Meclis üyesi, Mudanya Belediyesi’ne seslenerek, “Bak, bak yoların haline bak. Sağlıklı insanlar yürüyemiyor, engelliler nasıl yürüyecek?” şeklinde bağırarak şov yapmaktan kaçınmamıştır.

Meclis üyesi olup da mevzuata hakim olamayan bu kişiye hatırlatırız ki Mudanya’da trafik sorunundan otoparka, sahil projesinden temizliğe pek çok alanda hizmet engeli yaratan Büyükşehir Belediyesi’nin bizzat kendisidir.
MHP’li meclis üyesine “Bütünşehir Yasası” ve gerekliliklerini içeren bir ders almasını öneriyoruz.

10 Aralık 2019 tarihinde basın açıklaması yapan MHP Bursa İl Başkanı’nın açıklamaları ise yenilir yutulur gibi değildir.

Başkan, siz doğmadan CHP vardı.

Daha önce içinde yaşadığınız Cumhuriyet rejiminin, MHP’nin desteği ile değiştirilmiş olması Atatürk’ün mirasını yemek, yok etmek, anlamına gelmiyor mu da bizleri Atatürk’ün mirasını yemekle suçluyorsunuz?
CHP’ye dil uzatmanız, MHP’nin köklerine yakışmaz.
Bence önce siz nasıl bir MHP’ li olduğunuzu sorgulayınız.
Bizde bu saldırınızın nedenini soruyoruz, neden alındınız bu kadar?

Size yanıt vermeyi dahi utanç sayarız!
Cahille sohbet etmek güçtür bilene, çünkü cahil ne gelirse söyler diline!

Ne tesadüftür ki yine 10 Aralık 2019 gecesinde, Güzelyalı’daki Atatürk Parkı’nda oyun alanlarının üzerine kimliği belirsiz kişiler tarafından harç beton dökülerek kullanılmaz duruma getirildi.

Düşünün kim, neden bu işi yapar? Çocuklara zarar vermek içinse, çocuklar bu meçhul kişilerden daha akıllıdır. Bu durumdaki parkta oynamazlar. Belediyeye zarar vermek için ise, zarar kamunundur. Bu saldırı halkın ödediği vergilere ihanetten başka bir şey değildir.

Peki, Büyükşehir Belediyesi’nin havuz problemine ne demeli?

Mudanya Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi arasındaki havuz davasını Mudanya Belediyesi kazanınca Büyükşehir’in başkanı Alinur Aktaş şöyle demiş: “Türkyılmaz’dan Allah razı olsun, bizi zarardan kurtardı.”
Bir havuzu dahi zarar etmekten kurtaramayan Alinur Aktaş, Bursa’nın bütçesini nasıl yönetecek?

Alinur Başkan’a buradan bir çağrımız var: Büyükşehir Belediyesi de zarar içinde, isterseniz belediyeyi kökten devredebilirsiniz!

Sonuç olarak Mudanya Belediyesi ve Belediye Başkanımız Hayri Türkyılmaz’a organize siyasi bir saldırı vardır…
Mudanya halkı; bu kadar yalana, dolana, düzenbazlığa bulaşmış bir zihniyetten fayda gelmeyeceğini bilmektedir. Yalanın karşısında doğrunun, haksızın karşısında haklının yanında durmaya devam edecektir." dedi.

CEMEVİ VAATLERİ ve MECLİSTE YAŞANAN TARTIŞMA SORULDU.

mudanya.gen.tr'den Öner Kıran'ın "Mecliste yaşanan CEMEVİ tartışmaları sırasında meydana çıkan CEMEVİ yapımı durumu hakkında (belediyenin görev ve yetkileri dahilinde olmadığı) Alevi Vatandaşlarımıza herhangi bir mesajınız var mı?  sorusuna İlçe Başkanı Ömer Aydın kimseyi alevi sünni olarak ayırmadıklarını, herkesin sorunlarını sorun olarak kabul ettiklerini belirterek "Evet Cemevi yapılması gerekiyorsa, sistemde bunu yapma şansımız varsa tabiki yapmamız gerekir. Yapmamak gibi bir niyetimizde yoktur."dedi. İlçe Başkanı Ömer Aydın  meclis toplantısında yaşanan Maraş tartışması hakkında "Burada art niyet düşünülüyorsa bunu her yere çekebilirsiniz. Burada anlatılmak istenen şey geçmişte yaşanan olaylardan sonra buraya gelinmiş olmasının ne kadar güzel olduğudur. O açıklama hiç bir zaman bir partiye maal edilecek, bir parti mensubu tarafından yapıldığı ima edilmemiştir. Yani anlayış meselesi kişiler nasıl anlıyorlarsa öyle yorumluyorlar. " dedi.(Ayrıntı videoda dır)

( VİDEONUN SORU CEVAP KISMINI AŞAĞIDAN SEYREDEBİLİRSİNİZ)

AYDIN "TÜRKYILMAZ Cemevi Yapamıyorsa Sebebi Vardır"

Başkan Türkyılmaz'ın 2014 yerel seçimlerinde ve aradan 5 yıl geçtikten sonra deneyimli bir Belediye Başkanı olarak 2019 yerel seçimleri öncesi Cemevi vaadini yenilemesi konusundaki videoları hatırlatan Öner Kıran İlçe Başkanı Ömer Aydın'ın bir CHP'li olarak bu durum karşısında ne düşündüğünü sordu. İlçe Başkanı Ömer AYDIN verilen vaatleri hatırladığını lakin Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın en son açıklamasında Cemevi yapmanın belediye yetki ve görevi dışında kaldığını açıkladığını ve bunun çeşitli sebepleri olabileceğini söyledi.

POLAT "Güzelyalı İmar Planı İptal Edildi"

CHP Belediye Meclis Üyesi Ali Polat  Güzelyalı imar planlarının 6-7 aydır iptal edildiğini ve belirlenen Cemevi yerinin Güzeşyalı İmar Planı içinde kaldığını söyledi. Polat "İmar planı durduğundan dolayı Sayın Belediye Başkanımız şu an kanunen hiç bir şey yapamaz. Duran bir imar planı alanı içinde orası" dedi.

TANER "Cemevi Türkiye'nin Sorunu Sadece Mudanya'nın Değil"

CHP Belediye Meclis Üyesi Cengiz Taner Cemevi sorununun ülke genelinde yaşandığını ve TBMM'de kimlerin Cemevlerini ibadethane olarak kabul etmediklerini herkesin bildiğini söyledi. Alevi vatandaşların tüm vatandaşlık görev ve sorumluluklarını yerine getirdiğini lakin TBMM'de verilen önergelere MHP ve AKP'nin duruşlarının belli olduğunu vurgulayarak "Bu konuda kimin suçu eksiği varsa hepimiz eleştirmeliyiz. Lakin Aleviler haklarını tartışmalar yaparak değil hukuk yoluyla almak istiyorlar. Ve bu konunun tartışmalara neden olmasını istemiyorlar. Bu bir kul hakkıdır ve alevilerin hakkı kendilerine teslim edilmelidir. Eleştirilerin yapıcı olması lazım. MHP ve AKP samimi ise TBMM'de Cemevlerinin ibadethane kabul edilmesi için verilen önergelere evet oyu vermeleri gerekir. Bu çok önemli bir çelişkidir." dedi.

Başkan Hayri TÜRKYILMAZ 2014 ve 2019'da ne söylemişti?


Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin