Güncel Haber

Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer Mudanya’da okul yaptıran ve eğitime katkıları bulunan hayırseverleri ağırladı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un imzalamış olduğu Teşekkür Belgelerini takdim etti.

Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Mudanya ilçesinde okul yaptırarak eğitime katkı sunan hayırseverlerden, Sami Evkuran Anadolu Lisesi okulunu yaptıran Sami Evkuran'ı, Cafer Yener İlkokulunun arsasını bağışlayan merhum Cafer Yener adına oğlu Caner Yener’i, Esence Süleyman Avcı ilk ve Orta Okulunun arsasını bağışlayan merhum Süleyman Avcı adına oğlu Selahattin Avcı'yı yemekli bir organizasyon ağırlayarak kendilerine Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un imzalamış olduğu Teşekkür Belgelerini kendilerine takdim etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Topal ve ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Korkmazer'in de katıldığı organizasyonda konuşan Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, hayırseverlere eğitime katkılarından dolayı teşekkür etti. Kaymakam Sözer, devlete, topluma fayda sağlayanları devletin de de milletin de hiçbir zaman unutmadığını ifade etti. Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, bu tür hayırların herkese örnekl olduğunu, buralardan yetişen çocukların geleceğin teminatı olduğunu dolayısıyla geleceğe iz bırakmanın en güzel yöntemlerinden birinin eğitime katkı sağlamak olduğunu vurguladı.


Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin