-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Dün (21-12-2019)  Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kongresinde "Sessiz Çoğunluğun Sesi Olacağım" sloganı ile Mudanya İlçe Başkanlığına aday olan ve 72 oy alan Hüseyin Esen, ilçe başkanlığını Ömer Aydın'ın kazanmasından sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak hem delegelere teşekkür etti, hem de partililerine dikkat çekici mesajlar verdi. "Hiç ama hiç kimse partimiz Cumhuriyet Halk Partisinden büyük değildir." vurgusu yapan Hüseyin Esen'in bir de CHP'lilere  " Ama bundan sonra sessiz kalmamanızı bekliyoruz. Mücadelemiz daha bitmedi." çağrısı var.

HÜSEYİN ESEN'İN AÇIKLAMASI ŞÖYLE;

"Çok Değerli Mudanya Cumhuriyet Halk Partisi Üyeleri,
Dün yaşanan Demokrasi şölenine verdiğiniz ilgi ve desteğe teşekkür ediyorum.

Bu görüntü bizlere bu seçimlerde tek adaylılığın değil çok adaylılığın ne demek olduğunu ortaya koymuştur. Zaten demokrasinin kuralı da bu değil midir?
Ancak bu atılacak adımların henüz bir tanesidir. Eksiklerimiz yanlışlarımız yok mudur? Bu konuda dün salonda izlenen tablolarda bunu izledik .Bunları özellikle yazıyorum. Partim cumhuriyet halk partisine zarar vermek için yazmıyorum. Aksine düzeltmemiz gereken daha çok konu olduğunu vurgulamak için yazıyorum.

Hiç ama hiç kimse partimiz Cumhuriyet Halk Partisinden büyük değildir.

Elbette Demokratik kurallar içinde yarışmak zaten bizim savunduğumuz önceliktir. Tabi bunları yaparken de ;

Tüzüğümüz gereği delege seçimlerinin tüm üyelerimizin fikirleri alınarak ,onların da katılımını sağlayarak yapılması,

İlçe başkanlıklarımızın yönetimlerimizin sadece tek kişiyi değil adayların tümünü taraf olmadan, eşit davranarak hareket etmesinin sağlanması çok önemli noktalarını gözden kaçırmamamız çok önemlidir.

Daha yazacak çok konu var ama uzatmamak en güzeli. Evet dün yapılan kongrede kazanan Aday Ömer aydın'ı kutluyorum ve dünkü kongreden çıkartabildiği noksanlıkları yeni döneminde tamamlamasını temenni ediyorum. Yeni yönetimine başarılar diliyorum..

Buradan en büyük teşekkürümü sessiz çoğunluk olarak duyurduğumuz delegelerimize yapıyorum. hepiniz biz ile birlikte çığlık oldunuz. Önünüzde saygıyla eğiliyorum. Ama bundan sonra sessiz kalmamanızı bekliyoruz.

Diğer teşekkürüm listemize giren üyelerimize, delegelerimize. Demokrasi örneği verdiniz. Sizlerin hakkını ödeyemem...
Mücadelemiz daha bitmedi. Bu çığlığımızı daha da büyütmemiz gerekir. Fırtına olmamız gerekiyor..

Saygılarımla...
Hüseyin Esen
Mudanya Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkan Adayı"

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin