-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Mudanya Belediyesi Meclis Toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meclis Üyesi Bülent Erden MHP gurubu adına meclis toplantılarının canlı yayınlanması için önerge verdi. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz bu konunun gündemlerinde olduğunu belirterek bu önerge ile çalışmaların daha da hızlandırılacağını ifade ederek Bülent Erden’e teşekkür etti.

Mudanya’nın sosyal yaşamı ve sorunları için büyük çaba gösteren MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, halkın bilgilenmesi ve şeffaflık adına meclis toplantılarının canlı yayınlanmasını istedi. Verdiği önerge Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz tarafından okunan Erden, ‘’Burada isteğimiz halkın bilgilenmesidir. Canlı yayınlanan bir meclis şeffaflığın göstergesi olacaktır’’ dedi.

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, Mudanya’nın gelişimine katkı sağlamak adına her zaman gece gündüz demeden mesai harcayacaklarını belirtti. Erden şunları söyledi:

‘’ MHP gurubu olarak, halkın bilgilenmesi adına belediye meclis toplantılarının canlı olarak yayınlanması konusunda önerge verdik. Sayın Başkan konunun kendilerinin de gündeminde olduğunu, verdiğimiz önerge ile birlikte meclis toplantılarının canlı olarak yayınlanması konusunda çalışmaların hızlandırılacağını ifade ederek gurubumuza teşekkür ettiler.’’

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin