Güncel Haber


Mudanya Belediyesi Meclis Toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Teşkilatı adına meclis üyelerinin pazaryerinin değişimi ile ilgili verdiği önerge kabul edildi.  Kamuoyunu uzun süredir meşgul eden Pazar yerinin değişimi konusunda MHP Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, ilçe teşkilatı adına sosyete pazarı ve sebze meyve pazarında vatandaşların görüşlerinin olduğu bir video hazırlanmasını sağladı.

Sosyal medyada yayınlanan ve kısa sürede adeta izlenme rekoru kıran video, meclis gündemine sunulan önergede de bahis konusu oldu. MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, Ömerbey Mahallesinde kurulan pazarların fiziksel olumsuzluklarını dile getirirken, mevsim şartlarının da acil olarak göz önüne alınmasını istedi. Bülent Erden meclise sunulan pazaryeri önergesi ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:

‘’Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya İlçe Teşkilatı olarak Ömerbey Mahallesinde süresi belli olmamak üzere geçici olarak Cuma günleri sebze meyve pazarı, Pazar günleri giysi (sosyete) pazarı olarak faaliyet gösteren Pazar yerinin fiziksel olumsuzlukları konusunda Mudanya halkı ve esnafla röportajlar yapıldı.

Bu röportajların video kayıtlarını Sayın Belediye Başkanı, meclis üyeleri ve kamuoyu ile paylaşmamız sonucu durumun vahametinden ve önümüzdeki günlerde mevsim şartlarının da meydana getireceği olumsuzlukları da dikkate alarak, söz konusu Pazar yeri konusunda MHP olarak 4 Ekim Cuma günü yapılan meclis toplantısında verdiğimiz önerge sonucu Sayın Belediye Başkanından en kısa zamanda pazaryerinin değiştirilmesi konusunda söz aldık. Konu ile ilgili benim ve Sayın Belediye Başkanının meclis toplantısında ki diyaloğunu içeren video kaydını sosyal medya üzerinden, kamuoyunun bilgisine sunduk. Hassasiyetlerinden dolayı Sayın Başkan ve belediye meclis üyelerine teşekkür ediyoruz’’

MHP Mudanya Meclis Üyesi Bülent Erden'in açıklaması VİDEO

Pazaryerinde Durum

 


Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin