Güncel Haber

Mudanya Ülkü Ocağı Başkanı Engin Demirci Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanımız Sayın Enes KÜÇÜK'ün takdirleri neticesinde ocak başkanlığını Buğra DEMEZ'e bıraktı. Mudanya Ülke Ocakları sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

 "Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanımız Sayın Enes KÜÇÜK Bey’in takdirleri doğrultusunda Ülkü Ocakları Mudanya İlçe Başkanlığı görevine Buğra DEMEZ getirilmiştir.
3 yıllık görev süresi boyunca yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Engin DEMİRCİ’ye teşekkür ediyor,hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. satırlarına yer verdi."

Mudanya Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Buğra Eğilmez sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ;

Bundan tam 7 ay önce Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanımız Sayın Enes Küçük Bey’in takdirleri ile İl Danışmanlığı görevine getirilmiştim.
7 ay sonra bugün,yine Enes Başkanım’ın talimatları doğrultusunda Ülkü Ocakları Mudanya İlçe Başkanlığı sancağını,manevi ağabeyim Engin Demirci’den devralıyorum. Bilindiği üzere Ülkü Ocakları’nda makam talep edilmez,bu şerefli bayrağın bundan sonraki taşıyıcısı sensin derler ve bayrağı burçlara dikmeni talep ederler. Cennet Mekan Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Bey’in söylediği gibi bayrağı lekelemeyen,kirletmeyen,yere düşürmeyen Engin ağabeyime görevi alnının akı ile devrettiği için teşekkür ediyorum.Devir aldığım bayrağı daha ileriye taşıyacağıma namus ve şeref sözü veriyorum.
Ne Mutlu TÜRK’üm Diyene.

satırlarına yer verirken Ülkü Ocağı Başkanlığını Buğra Demez'e bırakan Engin Demirci ;

Kıymetli Dava Arkadaşlarım ;

Yaklaşık üç yıl önce şahsıma tevdi edilen görevim bugün itibari ile nihayetlenmiştir.
3 yıl boyunca sırtımıza omuz veren,her şartta yanımızda olan değerli dava arkadaşlarıma,cefakar Ocak yöneticilerime hürmetlerimi sunuyorum.
Bugüne kadar takdire şayan bir başarımız var ise yönetimime,eksik kalınan,hata diye tabir edilen bir kusurumuz var ise şahsıma aittir.
3 yıl boyunca denizde kum tanesi kadar istemeden kırdığımız,üzdüğümüz her kim var ise şahsım ve yönetici arkadaşlarım adına helallik istiyorum.
Kayıtsız şartsız iyi günümde,kötü günümde yanımda olan Buğra Demez kardeşime,başkanıma yeni görevinde başarılar diliyorum.

Var Olsun Ülkü Ocakları.

satırlarına yer verdi.