-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Mudanya Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtarı Şeref Şaş mahallede başıboş şekilde yıllardır duran metruk araçları kaldırmaya devam ediyor. Muhtar Şaş son olarak Harmanlar caddesinde yıllardır metruk halde bulunan bir minibüsü zabıta ve emniyet yetkilileri marifetiyle kaldırttı.

 Metruk minibüsün altında biriken çöpler temizlenerek kötü kokuda önlenmiş oldu.

Hedefimiz Metruk Yapılar

Mahalle sakinlerinin yapılan uygulamadan son derece menun olduğunu belirtirken Muhtar Şaş Yokuşçeşme sokak ve diğer bazı noktalarda bulunan metruk evler için özel bir çalışma içinde olduğunu ve bu çalışma neticesinde görüntü kirliliğinin yanında güvenlik zafiyeti, can ve mal emniyeti açısından büyük risk oluşturan mevcut metruk yapıların yıkımınında gerçekleştirmeye çalıştıklarını söyledi.

Mahallemiz Şehidimizin Adını Taşıyor, Bu Onura Layık Olmalıyız.

Mahalleliye seslenen Muhtar Şaş 7 gün 24 saat mesai mevhumu gözetmeksizin Şehit Şükrü Çavuş'un adını taşıyan mahallemize hizmet için çalışırken bana ve ekibime destek olan tüm mahalle sakinlerimize yürekten teşekkür ediyor, taleplerimize olumlu yanıt veren başta Belediye Başkanımız Hayri Türkyılmaz olmak üzere tüm yerel yöneticilerimize ve ekiplerine de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Mahallemize hepimiz sahip çıkarsak çocuklarımız çok daha güzel, güvenli ve yaşanabilir bir çevrede yetişmiş olacaklar

dedi. Hatırlanacağı üzere kısa süre önce Muhtar Şaş mahallede alkol kullananların yeri haline gelen metruk bir minibüsü mahalleden kaldırmıştı.

Muhtar ŞAŞ Metruk Araçları Kaldırıyor.

 

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin