Güncel Haber

Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, sosyete pazarında esnaf Yasin Girgin’in çadır çekerken ayağını kırması nedeniyle açıklama yaptı. Erden, pazaryerinin değişimi konusunda somut bir karar verilmesi gerektiğini belirterek yaşanan kazanın pazarın durumunu açıkça ortaya koyduğunu söyledi.

 Mudanya Pazaryeri ile ilgili olarak yaptığı her girişimin hem esnaf, hem de vatandaşların faydasına olduğunu ifade eden Bülent Erden, 25 Ekim’de yapılacak olan Belediye Meclis Toplantısında somut kararlar alınması çağrısında bulundu. Meclise sunduğu önergeler ile Mudanya’nın gelişimi ve hak ettiği noktaya ulaşması için çaba sarf ettiğini vurgulayan MHP Meclis Üyesi Bülent Erden şunları söyledi:

‘’Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz. Aylardır gündemimizde olan kapalı pazar yerinin yeni Pazar yapılacağı gerekçesiyle zamansın ve plansız kapatılarak Ömerbey Mahallesinde süresi belirsiz geçici oluşturulan, fiziki insani koşullardan yoksun alana taşınması konusunda MHP İlçe Teşkilatı olarak olumsuzlukların tespiti amaçlı yaptığımız görüntülü çalışmanın şahsımız, şahsınız, meclis üyeleri ve kamuoyuna sunulması sonrasında 4 Ekim tarihinde yapılan Belediye Meclis Toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi gurubu olarak verdiğimiz önerge sonrası şahsen en kısa zamanda Pazar yerinin en uygun alanda faaliyet göstermesi konusunda çalışma yapacağınızı beyan ettiniz.

Bugüne kadar bu konuda olumlu bir gelişme olmadı. İzleyeceğiniz görüntü asla yaşanmasını istemeyeceğimiz ancak defalarca ikaz ettiğimiz meydana gelmesi muhtemel olumsuzlukların en hafifidir. Pazar esnafı Yasin Girgin kardeşimize bu vesile ile geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Esnafın ve halkın bundan sonra yaşayacakları olumsuzlukların vebali, tamamen şahsınızın ve CHP Meclis Üyelerinin omuzlarındadır. 25 Ekim Cuma günü yapılacak meclis toplantısına bu konunun somut çözüm haberiyle meclise gelmenizi talep ediyoruz. Sayın Başkan, Milliyetçi Hareket Partisi Gurubu olarak her zaman ifade ettiğimiz gibi doğrularda yanınızdayız, yanlışlarınızı uyarırız, eksiklerinizi tamamlarız ve bunları kamuoyuyla da paylaşırız. Saygılar sunuyorum.’’

Mudanya Pazar yerinde kaza geçiren Yasin Girgin'in ayağı kırıldı


Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin