Güncel Haber

​Bu yıl üçüncüsü Ankara Ticaret Odası'na ait ATO Congresium’da 5-8 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşmekte olan "Türkiye Kooperatifler Fuarına" Leyla Şeker Başkanlığında Tirilye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'de katılım sağladı.

Ülkemizde kooperatifçiliğin geliştirilmesi kooperatifçiliğin tanıtımı ve bu alanda farkındalık oluşturularak ve kooperatifler aracılığıyla iç ve dış ticaretin arttırılması amacıyla bu yıl üçüncüsü  * ATO Congresium’da 5-8 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşmekte olan "Türkiye Kooperatifler Fuarına" Bursa'dan 4' ü Tarımsal Kalkınma Kadın Kooperatifi olmak üzere; 6 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve 1 Kooperatif Birligi katılım sağladı.

Fuara katılan Bursa kooperatifleri ; S.S. Merkez Trilye Kadin Tarımsal Kalkınma Kooperatifi , S.S.Oylat Boğazı Kadınları Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, S.S. Zeyniler Çalıkuşu Tarımsal Kalkınma Kooperatifi , S.S. Karacabey Dağkadi Üreten Kadınlar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, S.S. Yolören Tarımsal Kalkınma Kooperatifi,S.S. İnegol Üreten Çiftciler Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve S.S.BursaBölgesi Tarım Kooperatifleri oldu.

Fuarda kooperatifler düzenlenen panalllerle bilgi farkındalıklarını arttırırken yapılan ikili görüşmelerle yeni pazar olanakları bulabilmeleri hedefleniyor. Renkli anlara sahne olan kooperatifler fuarına Türkiye genelinden 169 kooperatif katılım sağladı.

 

*ATO Congresium, Ankara'da bulunan uluslararası bir kongre ve sergi merkezidir. Ankara Ticaret Odası'nın mülküdür. Çankaya semtindeki Söğütözü Bulvarı üzerinde 39 ° 54′41 ″ N 32 ° 48′11 ″ E adresindedir. 14 Eylül 2012 tarihinde açılmıştır.