-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Türkyılmaz, “Sizlerle birlikte yapacak daha çok işimiz var” dedi.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, muhtarlarla koordinasyon ve işbirliğini artırmak, hizmet önerilerini ve taleplerini almak üzere toplantı düzenledi. Buluşmaya CHP Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın ve Yüksel Özkan, Mudanya Belediyesi Başkan Yardımcıları Sevinç Şenşekerci ile Hakan Karademir, belediye meclis üyeleri, Mudanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hançerli Mahalle Muhtarı Halil Bayındır ve 47 mahallenin muhtar ve azaları katıldı.

Başkan Türkyılmaz, “Mudanya’da ortak akıl ile Proje Demokrasisi geleneğini sürdürürken, hayata geçirdiğimiz projelerde en önemli işbirliğini de yine muhtarlarımızla yapıyoruz. Sizler sayesinde mahallelerimizdeki sorunları masaya yatırıyor, çözümleri de yine birlikte üretiyoruz. Görevde olduğumuz günden bu yana sorunlarınız sorunumuz, acılarınız acımız, sevinçleriniz sevincimiz oldu. Bundan sonra da öyle olacak. Söz verdiğimiz gibi, asla başınızı öne eğdirmeyeceğiz. Temiz, dürüst ve ahlaklı belediyecilik anlayışımızla yolumuza devam edeceğiz. Sizlerle birlikte yapacak daha çok işimiz var” dedi.

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin