Muharrem İnce Mudanya'da

Bursa ve İlçelerinde eczanelerin çalışma saatleri değişti. Bursa Eczacı Odası, normalleşme süreci kapsamında 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla eczane açılış - kapanış saatlerini hafta içi ve cumartesi günleri olarak yeniden belirledi. Bu kapsamda Mudanya eczanelerinin çalışma saatleride yeniden düzenlendi.

Bursa'da eczaneler 1 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi 08.30 - 18.30 saatleri arasında hizmet verecek.

Bursa Eczacı Odası'ndan yapılan açıklamada, normalleşme süreci kapsamında, 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla Bursa'da eczane açılış ve kapanış saatlerinin yeniden belirlendi. Yapılan yeni düzenleme ile Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Büyükorhan, Gemlik, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli ve Orhangazi'de eczaneler hafta içi 08.30 - 18.30 saatleri arasında hizmet verecek.

Eczaneler, Gürsu'da 09.00 - 18.00 saatleri arasında, Yenişehir'de ise 08.00 - 18.00 saatleri arasında açık olacak.
Eczanelerin Cumartesi mesaisi ise Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım'da saat 10.00'da başlayacak. Korona virüsü nedeniyle, sağlık ile ilgili hizmet veren bir çok yer için çalışma saatlerinde güncellemeye gidilmiş ve Bursa'da eczanelerin 1 Nisan 2020 itirabiriyle 09.30 - 17.30 saatleri arasında hizmet vermesi kararlaştırılmıştı.