13 Aralık 2020 tarihinde vefat eden Mudanya Esnaf Teşkilatları Başkanı Emir Ali USTA'nın oğlu Ali Tunca USTA sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Geçmiş 8 yıllık dönemle alakalı ailemiz hakkında beyan edilen ithamlara karşı Emir Ali Usta’nın yaptığı hatalar ve doğruların her zaman arkasında olduğumun bilinmesini ve bu aileye her zaman sahip çıkacağımı hatırlatır, gerekli cevapları zamanı gelince tarafımca değerli basın aracılığı ile paylaşacağımı, mevcut adaylar, aday olmayı düşünenler ve değerli ailemizin bilgilerine saygılarımla sunarım." vurgusu yaptı. İşte Ali Tunca USTA'nın ilçe gündeminde merak uyandıran sosyal medya paylaşımı;

“Seçme seçilme hakkı miras değildir.” ?

Cümlede belirtilen miras hakkı görünenle sabittir.

Emir Ali Usta’nın oluşturduğu bu büyük aile,bana babamdan kalan en yüce miras olduğunu tekraren hatırlatarak, her zaman arkamda olduğunuzu canı gönülden hissediyor ve görüyorum.

Söz konusu seçimler hakkında düşüncelerimi soran, dikkate alan bütün aile bireylerimize çok teşekkür ediyorum. Emir Ali Usta’nın yokluğunda ailemiz sahipsiz değildir, kalmayacaktır. Ali Tunca Usta olarak ben her zaman bu büyük güvenilir ve vefalı ailenin arkasında, yanında, gerektiğinde yol göstericisi olacağım. Amacımız bu ailenin güvenilir şekilde, emin ellerde büyümesidir.

Unutulmamalıdır ki aslandan çakal doğmaz.

Dip not: Geçmiş 8 yıllık dönemle alakalı ailemiz hakkında beyan edilen ithamlara karşı Emir Ali Usta’nın yaptığı hatalar ve doğruların her zaman arkasında olduğumun bilinmesini ve bu aileye her zaman sahip çıkacağımı hatırlatır, gerekli cevapları zamanı gelince tarafımca değerli basın aracılığı ile paylaşacağımı, mevcut adaylar, aday olmayı düşünenler ve değerli ailemizin bilgilerine saygılarımla sunarım.

Oğlunuz, kardeşiniz, yeğeniniz, aileniz;

Ali Tunca Usta

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI