İYİ Parti Bursa Teşkilatları Karacabey’den sonra, şimdi de bir günde Mudanya’nın 37 köyünün tamamına, 37 ayrı ekiple aynı anda çıkarma yaptı. Mudanya Tarihi Hal Kahveleri'nde halka ve partililere nokta mitinginde seslenen İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, “İktidar için artık maç bitmiştir, intikalar oynanıyor. Millet de kırmızı kartı göstermeye hazır” dedi.

Geçtiğimiz hafta Karacabey’in 64 köyünü aynı gün içinde ziyaret ettiklerini belirten, şimdi de aynı konsepti Mudanya’da uyguladıklarını vurgulayan Türkoğlu, “Yine araç konvoylarımız ile startı verdik, İlçe ve köylerdeki büyük buluşmalarımızda derdimiz siyaset yapmak değil, milletimizi dinlemektir” şeklinde konuştu.

Türkoğlu şunları söyledi:

ÇİFTÇİMİZ ÜVEY EVLAT DEĞİLDİR!

“Çiftçimize üvey evlat muamelesi yapılmasını ve tarım üzerinden rant kotarılmasını asla kabul etmiyoruz. Kırsal bölgelerimizin ihmal edilmesini ise şiddetle protesto ediyoruz. Ülkemizin kaderine terk edilmiş en önemli değerlerinin başında gelen tarımı tamamen gözden çıkaran iktidar, toprağı kıymetsizleştirmek için elinden geleni yapıyor.

Bilinmelidir ki artık iktidarın hem ülke genelindeki hem de Bursa’daki tek kale maç dönemi bitmiştir. Tabiri caizse AKP hükümeti artık intikaları, yani uzatmaları oynuyor. Az kaldı hakem düdüğü çalacak ve maçı bitirip, sonunda milletin kazandığını ilan edecek. Uzun sözün kısası vatandaş AKP iktidarına kırımızı kartı göstermeye hazır. Yeter ki ortaya sandıkları getirmeye cesaret edebilsinler.

Şehrin kilometrelerce dışına yaptıkları bir hastaneye, sadece yol yapabilmek için aynısından 2 hastane parası harcayan müsrif bir iktidarın sonu iflastır. Nitekim öyle de oldu, memleketin neredeyse tüm çalışanları, açlık sınırının da altında kalan asgari ücrete mahkum oldu.

Öte yandan beşli çeteyi ve onlar aracılığı ile de kendilerini ihya etmeyi arsızca sürdürüyorlar.

İşte biz İYİ Parti olarak ilçelerimizdeki tüm kırsal bölgelerimize gidiyoruz ve gördüğümüz bu büyük arsızlığı, umursamazlığı, tarımın , çiftçimizin ihmal edilmişliğini dilimiz döndüğünce anlatıyoruz.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI


SORUNLARI NOT EDİYORUZ…

Parti olarak hazırladığımız Tarım Master Planı ile tarımsal kalkınma politikasını çiftçimizle, köylümüzle paylaşıyoruz. Köylerdeki buluşmalarımızda daha çok vatandaşlarımızın dertlerini dinliyor, sorunlarını not ediyoruz. Bu büyük ilçe ve köy maratonumuzun sonunda Bursa ve çevresiyle oluşacak olan detaylı kent raporumuzu Genel Merkezimiz ve ilgili kurumlarla paylaşıp takipçisi olacağız. Bu amaçla İYİ Parti Bursa Teşkilatı olarak ilk startı geçen hafta Karacabey ile vermiştik.

Bu hafta yine ekiplerimizle birlikte büyük bir araç konvoyu ile Mudanya’da olduk. Hüseyin Hatipoğlu başkanlığındaki İlçe Teşkilatımızın organizasyonu ile yine önce bir nokta mitingi gerçekleştirdik. Hal kahveleri bölgesindeki mitingimizin sonrasında esnafımızı dolaştık ve ardından tam 37 ayrı ekiple Mudanya’nın 37 köyünde aynı anda vatandaşlarımızla buluştuk.

İYİ Parti Bursa Teşkilatları Karacabey’den sonra, şimdi de bir günde Mudanya’nın 37 köyünün tamamına, 37 ayrı ekiple aynı anda çıkarma yaptı. Mudanya Tarihi Hal Kahveleri'nde halka ve partililere nokta mitinginde seslenen İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, “İktidar için artık maç bitmiştir, intikalar oynanıyor. Millet de kırmızı kartı göstermeye hazır” dedi.

Bunu her hafta bir diğer ilçemiz ve köylerinde düzenli olarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Üç ayda Bursa’nın 17 ilçesindeki 712 köyünde halkımızı bire bir dinlemiş olacağız. Gerçekleştirdiğimiz ilk iki etkinlikte, hem Karacabey’de hem de Mudanya’da vatandaşlarımızdan gördüğümüz samimi ilgi ve destek, bizlerin motivasyonunu daha da arttırıyor.

Kaynak İYİ Parti Mudanya Basın Bülteni

Pin It

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar