BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ve AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü, Bursa Büyükşehir Belediyesinin Mudanya'nın ana caddelerinde gerçekleştirdiği asfalt yenileme çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Pandemi dönemine rağmen devlet ve kamu kurumlarının bu zorlu süreçte başarıyla mücadele ettiğini belirten Esgin, bir yandan da Büyükşehir Belediyesinin Mudanya'da hizmetlerine aksatmadan devam ettiğini söyledi.

Mudanya'da gerçekleştirilen asfalt çalışmaları hakkında bilgiler veren Mustafa Esgin, "Büyükşehir Belediyemiz, BUDO önünden başlayıp Halitpaşa, Mustafa Kemal Paşa, Aslanbaba, İpar, Deniz, Su Deposu, Engin Adıyaman ve Şehit Hakan Tamaç caddelerimizde gece gündüz demeden yoğun bir şekilde çalışarak asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Mudanya'da hizmetlerimiz yoğun bir şekilde devam edecek. Büyükşehir Belediyemiz ve Başkanımız Alinur Aktaş'a bu güzel hizmetleri için teşekkür ederim. Şimdiden Mudanyalı ve Bursalı vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyorum." diye konuştu.

Söğütlü Hayri Türkyılmaz Bir Teşekkür Bile Etmedi

AK Parti olarak Mudanya'ya yaptıkları her hizmeti siyasi olarak görmediklerini ve Mudanya halkı için çalışmalarına durmadan yorulmadan devam edeceklerini söyleyen İnci Söğütlü, "Biz hizmet meselesini boynumuzun borcu olarak görüyoruz. Siyaseti, halka ve hakka hizmet anlayışıyla sürdürüyoruz. Büyükşehir Belediyemizin yetki alanı olan Mudanya'nın ana arterlerini asfaltlayarak biz görevimizi gerçekleştirdik. Halkımızdan teşekkür mesajları alıyoruz. Gönül isterdi ki bu güzel çalışmalar için Mudanya Belediye Başkanı'ndan teşekkür etmesini beklerdik.Biz, Mudanya Belediyesi'nin yapacağı hizmetler için kendilerine teşekkür etmeye hazırız, fakat ne biz ne de Mudanya halkı Hayri Türkyılmaz'ın Mudanya'ya hizmet ettiğine şahit olmadı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş, Koronavirüs tedavisi hemen sonrasında, gece sahur vakti Mudanya'mıza gelerek yapılan yol yenileme asfalt çalışmalarını birlikte yerinde inceledik. Bugün de Milletvekilimiz Sayın Mustafa Esgin ile birlikte yol yenileme asfalt çalışmalarını inceledik. Ben şahsım, teşkilatım ve Mudanya halkı adına destekleri ve hizmetleri için her zaman yanımızda olan Başkanımız Sayın Alinur Aktaş'a ve Milletvekilimiz Sayın Mustafa Esgin'e teşekkür ederim. Bu vesileyle Mudanyalı hemşehrilerimin Mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyorum." diye konuştu.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin