Güncel Haber

Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Bülent Erden'in 6 Aralık 2019 günkü meclis toplantısında verdiği Cemevi yapımı ve  Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın seçim vaatlerini içeren  yazılı önerge sonrasında Başkan Türkyılmaz'ın konuşmasında gündeme getirdiği Çorum, Maraş, Madımak olayları nedeniyle MHP'yi olayların faili iması tartışmaları devam ediyor. MHP Grup Sözcüsü Bülent Erden CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın'ın yaptığı basın açıklamasını eleştrirerek " Muhtemelen içeriğine vakıf olmadığı bir metnin toplantıdan bir kaç dakika önce CHP İlçe Başkanı'nın eline tutuşturulmuş olacağını tahmin ediyoruz. " dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Bülent Erden'in açıklaması şöyle;

 

"CHP’Yİ MUDANYA’DA KİM TEMSİL EDİYOR ? YALANCILIĞI " İSPATLI HAYRİ" Mİ? 

YALANCI HAYRİ'NİN GÜDÜMÜNDE Kİ İLÇE BAŞKANI “ ÖMER AYDIN” MI?

Türkyılmaz’ın Cemevi yapılması konusunda Alevi hemşehrilerimize verdiği sözü tutmaması, yalancılığını gündem dışı bırakma amaçlı Milliyetçi Hareket Partisi’ne yönelik hadsiz söylemleri üzerine;

Mudanya Belediyesi'nde eğitim öğrenimine ortaokul ve liseden tekrar başlaması gerektiğini düşündüğümüz kişi yada kişilerce kaleme alınan basın açıklaması metnini, CHP İlçe Başkanı gazetecilere elinden geldiğince okumaya gayret etmiştir.

Muhtemelen içeriğine vakıf olmadığı bir metnin toplantıdan bir kaç dakika önce CHP İlçe Başkanı'nın eline tutuşturulmuş olacağını tahmin ediyoruz.

CHP İlçe Başkanı basın mensuplarının sorusu üzerine HAYRİ'nin meclisteki söyleminde bir camiayı hedef almadığını CHP'yi temsilen net olarak ifade etmiştir.

BUNA RAĞMEN;

HAYRİ SESSİZLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü Camiayı hangi konuda ve kim olursa olsun suçlayanlar, suçlamalarını delillendirmemeleri halinde iftiracılığını, şeref ve haysiyetinin sorgulanmasını kabullenmiş olur.

Söz konusu sorgulamayı kamuoyuna bırakıyoruz.

Bülent Erden

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi"

Bülent ERDEN'in youtube kanalında paylaştığı VİDEO


Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin