Güncel Haber

Klas Spor Kulübü Başkanı Necati Şimşek basın mensuplarını iftarda ağırladı. Köfteci Ceylan Usta'da gerçekleşen geleneksel basın iftarına Mudanya basınından Ömer Bilik, Öner Kıran ve İsmail Özgirgin katılırken diğer basın mensupları programları nedeniyle katılamadılar.

Davete icabet eden basın mensuplarına teşekkür eden Kulüp Başkanı Necati Şimşek "Mudanyamızın haber alma özgürlüğüne emek vererek çalışan tüm basın mensuplarının Bayramını tebrik ediyor mutlu bir bayramı sevdikleriyle yaşamalarını diliyorum" dedi.

İftar sırasında gerçekleşen sohbette 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya'da yapılan Kick Boks şampiyonasında Klas Spor Kulübü sporcusu Bilal Dural'ın Avrupa şampiyonu rakibini ezici bir üstünlükle yenerek Avrupa Kupasını aldığını hatırlatan Şimşek "Bu başarılar Mudanyama ve Bursama armağan olsun diyerek aldığımız bu müthiş zaferler ne yazık ki Mudanyamızın yetkili ve etkili mercileri tarafından görmemezlikten gelindi. Bir eşofman takımını bile genç sporcumuza çok gördüler. Ama bunlar Klas Spor Kulübünü asla yıldıramaz. Şimdiye kadar aldığımız başarıların yanına bile yaklaşabilen branşımızda başka bir spor kulübü yok. Allah nasip ederse çok daha iyileri için mücadelemiz artarak devam edecek. Görmeyen gözler utansın. Bizim alnımız ak, başımız dik. Kupalarımız, madalyalarımız ve ünvanlarımızla bir çınar gibi ayaktayız" dedi.

4-7 Nisan 2019 tarihinde Antalya’da yapılan Kick Boks şampiyonasında Klas Spor Kulübü sporcusu Bilal Dural Avrupa şampiyonu rakibini yenerek birincilik kürsüsüne çıktı.

Hatırlanacağı üzere 35 ülke den, 2500 sporcu, 300 gözlemci ve hakemin görev aldığı 4.uluslararası Avrupa kupası kick boks maçlarında Klas Spor Kulübü sporcusu Bilal Dural, 54 kilo da, low kick ring branşında, daha önce Avrupa şampiyonu olan rakibini ezici bir üstünlükle yenerek altın madalya alarak şampiyon olmuştu.

3 yıldır girdiği uluslararası şampiyonada 2 şampiyonluk bir de uluslararası 2.lik derecesi olan Bilal Dural, 2018 Aralık Türkiye Wushu 2.cisi, Mart ayında Türkiye üniversiteler şampiyonu olmuştu.

Avrupa şampiyonunu yenerek ve Avrupa Kupasını alan Bilal DURAL Klas Spor Kulübü Başkanı Necati Şimşek ile

Arşivdeki haberin tamamını incelemek için aşağıda ki linki tıklayın

Klas Spor’un Sporcusu Şampiyon Bilal Dural Kürsüleri İnletti.