Güncel Haber

Mudanya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kutlamalar Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Atatürk Anıta çelenk sunumuyla devam etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerine, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER, Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk ERSUNGUR, İlçe Jandarma Komutanı Samet Ali KILIÇOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü V. Serdar Makineci, İlçe Protokolü, siyasi parti ve sivil toplum örgüt temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda Mudanyalı katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerinde, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER, çeşitli yarışmalarda derece alan çocuklara hediyelerini ve kupalarını verdi

Kutlama etkinlikleri daha sonra Mudanya Stadyumunda devam etti. Kutlama etkinliklerinde Mudanya'daki okul öğrencilerinin folklor ve sportif gösterileri, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Etkinlikte Resim, şiir, Kompozisyon ve spor branşlarında dereceye girenlere ödüller ve protokol tarafından verildi.