Güncel Haber

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin geçtiğimiz günlerde geçirdiği rahatsızlık nedeniyle sosyal medyada yapılan paylaşımlara Mudanya Ülkü Ocakları Başkanı Buğra Demez yayımladığı basın açıklamasıyla sert tepki gösterdi. Ocak Başkanı Demez yapılan paylaşımları " ahlaksızca ve Allahsızca " olarak tanımlayarak kayıtsız kalınmayacağını vurguladı.

 Ocak Başkanı Buğra Demez basın açıklamasında;

Ne dinimizde, ne örf ve adetlerimizde bir kimsenin hastalığı ile alay edilmez, beddua okunmaz. Siyasi görüşlerimizde fikir ayrılıklarına düşşekte bugüne kadar Türk Bayrağına saygısı olan tüm ideolojilere saygımızı bozmadık, lederlerin politikalarından öte şahısları eleştirmedik.

Mudanya Ülke Ocaklaro olarak bugüne kadar Mudanya'da hangi kurum, kuruluş, şahıs ile diyalog kursak Yunus yüzümüzü gösterdik, Ülkücünün silahının kalem olduğunu anlatmaya çalıştık, davamıza ve kuruluşumuza önyargı ile bakan kim var ise ayrım yapmadan önyargılarını kırmak, kalplerini kazanmak için mücadele ettik, eleştrilere sosyal sorumluluk projelerimiz ile, sanat ile, spor ile, kültür ile cevap vermeye çalıştık.

Edepsizce liderimizin rahatsızlığı ile alay eden, klavye başında önüne gelen paylaşıma beddua temennilerinde bulunan şuursuzlara artık tahammül sınırlarımızın kalmadığını ve Yavuz yüzümüzü göstereceğimizi kamuoyu huzurunda Mudanya Halkı'na beyan ediyorum.

Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Bey'in rahatsızlığından ötürü ahlaksızca ve Allahsızca paylaşım yapanlara Mudanya Ülkü Ocakları kayıtsız kalmayacak, tahmin edilenden daha ağır şekilde karşılığını verecektir.

Satırlarına yer verdi.

Mudanya Ülkü Ocakları Başkanı Buğra Demez Basın Açıklaması

 


Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin