-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Mudanya'da Kahraman Şehit Şükrü Çavuş'un adını taşıyan mahallesi Muhtar Şeref ŞAŞ'ın girişimleri sonucunda hızlı hizmet alıyor. Muhtar ŞAŞ son olarak mahalledeki her sokağın, her caddenin kaldırım taşlarının baştan aşağı yenilendiğini, bozuk asfaltların onarılmaya başlandığını duyurdu. " Son 20 yılın en büyük yenileme çalışmasını başlattık. İnsanlarımız mahalle arasında değil ana caddede gezdiği hissini yaşayacak" diyen Muhtar ŞAŞ çalışmaların başından ayrılmıyor.

Muhtar  ŞAŞ

Son 20 yılın en büyük yenilenme çalışmasını başlattık. Mahallemizdeki her sokağın, her caddesinin kaldırım taşlarını baştan aşağı yeniliyoruz. Bozuk asfaltları, bozuk yolları onarıyoruz.
İnsanlarımız, mahalle arasında değil ana caddede gezdiği hissini yaşayacak. Sokaklarımızda çocuklarımız rahatlıkla oynayıp koşabilecek, yaşlılarımız yürürken zorluk çekmeyecek.
Ricamızı kırmayarak bu güzel hizmeti mahalle halkımıza kazandıran Mudanya Belediye Başkanımız HayriTtürkyılmaz Beyefendi'ye ve Belediye çalışanlarımıza mahalle halkım adına teşekkür ederim.
Belediyemiz ve muhtarlığımızın ortak ve örnek çalışmaları devam edecek, şükrü çavuş mahallesinin çehresi değişecektir.
Hizmet için geldik, hizmete devam ediyoruz.

açıklamasını yaptı. Bu arada mahallede patlayan su borusuna hızlı müdahale eden BUSKİ ekiplerine de teşekkür eden Muhtar ŞAŞ ;

 

Şükrü Çavuş Mahallesi, Harmanlar Sokakta Patlayan su borularına müdahale ettirerek onarımının yapılmasını sağladık. Buski'den Engin KARİP Şefimize ve tüm BUSKİ Çalışanlarına Hizmetleri için Teşekkür Ederiz.

dedi.

Şükrü Çavuş Muhtarı Şeref Şaş Mahallemizdeki her sokağın, her caddesinin kaldırım taşlarını baştan aşağı yeniliyoruz.

Muhtar Şeref ŞAŞ "Son 20 yılın en büyük yenilenme çalışmasını başlattık."

 Şükrü Çavuş Mahallesinde ki Su Patlağına BUSKİ Müdahalesine Muhtar Şeref Şaş Teşekkürü

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin