Güncel Haber

Mudanya'da çok önemli Burgaz, Eğitim ve Yalı mahalleri önemli nüfusu ağırlıyor. Yazlıkçı nüfus ve İDO iskeleden dolayı önemi daha da artan lokasyona sahip buralar.Her zaman hizmet ile desteklenmesi gerekiyor.

Tüm birimlerin neyi yaptığı, neyi eksik bıraktığı çok kolay göze çarpıyor. Kimi siyasetçiler çok önem verip İstanbul'dan deniz yolu ile Bursa'ya ulaşıldığında ayak basılan bu noktalar için SALTANAT KAPISI olarak tanımlamıştır buraları...

Eksiği çoktur. Bir sokağında yapılması gerekenleri yazsam uzun listeler çıkar. Bunlar için her zaman söylediğim GÜÇLÜ İLÇE, GÜÇSÜZ YÖNETİCİLERİN ELİNDE demeye devam edeceğim.

Bu söylediğim iki belediye ve diğer devlet bürokratları için de geçerli ! Bu anlamda bu gün şu konuya dikkat çekeceğim ve yetkilileri düşünmeye davet edeceğim; Daha önce de dillendirdiğim ve bu günlerde ihtiyacın daha önemli olduğunu gördüğüm bir konu, Güzelyalı'daki Emniyetin kullandığı (eskiden karakol, trafik ve pasaport şubesi) ile Güzelyalı Sağlık Ocağının takas edilmesi olacak. Emniyetin bulunduğu yer halkın yoğun kullandığı yer değil artık.

Fakat Sağlık Ocağı her zamankinden daha yoğun kullanılan bir yer.Sağlık Ocağı yaşlı nüfusun yoğun olması ve rampa durumuyla ulaşım zorluğu olan bir noktada, Emniyetin kullandığı alan düz ayak ve merkezi durumdadır.

Bu düşündüklerim buralarda yaşayan halka sorulsa kesinlikle bunu isterler...GELİN BU DÖNEMİ DOĞRU GÖRÜP BU HALKA BU HİZMETİ DEĞERLENDİRİN...

Önce sağlık

Hüseyin Ihlamur / Konuk Yazar

Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar