Güncel Haber

Hiç hayal kuruyor musunuz..? Hayalleriniz var mı..? Hayatınızda en çok ama olmasını istediğiniz en çok şey nedir..?  Burada hayalperestlikten bahsetmiyorum. Sizi heyecanlandıran, içinizi kıpır kıpır yapan, sanki kalbiniz yerinden fırlayacakmış gibi hissettiren ve tüm kalbinizle gerçekleşeceğine inandığınız bir tane dahi olsa hayaliniz veya hayalleriniz neler..? Güzelliklerle dolu paylaşımlar yapmak adına bir kağıt alın ve yazın lütfen…

MANTIK SİZİ A NOKTASINDAN B NOKTASINA GÖTÜRÜR

Hayatınız nasıl olsun istiyorsunuz..? Aklınızdan geçirdiğiniz güzel şeyler var mı bu konuda..? A noktasından B noktasına vardığınız hissiz ve ruhsuz bir hayat mı yoksa hayallerinizle süslediğiniz ve onları ciddi birer hedef haline getirdiğiniz, nefes alıp vermenin ötesinde, ruhu ve hissiyatı olan, tamamen özgürleştiğiniz, özgürleşirken hiç bir şeyi kaybetme korkusu olmadan hissederek yaşamayı hayallerinizle harmanladığınız bir hayatınız olsun mu istiyorsunuz..? Bu konudaki tercihleriniz neler..?

Varsa bu hayallerinizi hangi araçları kullanarak gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz veya böyle etkili olduğunu düşündüğünüz araçlarınız var mı..? Varsa neler..?

Hiç hayal kuruyor musunuz..? Hayalleriniz var mı..? Hayatınızda en çok ama olmasını istediğiniz en çok şey nedir..? Lütfen samimi olun ve bu sayfanın altına yorumlarınızı yazın..? Burada hayalperestlikten bahsetmiyorum. Sizi heyecanlandıran

Merak dolu sorular değil mi..? ” Benim bir hayalim yok.” demeyin. Çünkü herkesin küçük ya da büyük hayalleri vardır. Çünkü sohbetlerinizin bir yerinde “Ah bir şöyle olsa, şunu şöyle yapsam.” dediğiniz yerler vardır.

Buradaki tek fark HAYALLERİNİZİ SÜREKLİ CANLI TUTUP TUTMADIĞINIZDIR…

Hayal kurmak; yaşamak istediğimiz hayatın ön tasarımıdır… Bu tasarımı nasıl yapıyorsunuz..? Pozitif mi, negatif mi..? Mesela “Benim hayallerim var ama hemen gerçekleşsin istiyorum…” veya “hayat çok pahalı, her şey zor hayal kurmaya vaktimiz yok…” ya da “Ne hayali kardeşim başımıza gelenlere bir baksana…” gibi gibi konuşmalarla önce kendinizi mi sabote ediyorsunuz hayatınızı ve hayallerinizi. Bir de şöyle bir durum var: Hayat hikayenizi yazarken kalemi bir başkasına verip sizin hayat hikayenizi bir başkasının kendi olmasını istediği gibi yazmasına izin verenlerden misiniz..? Yoksa hayatınızın direksiyonuna geçip hayatınızın hakimiyetini eline alıp kendi hayatını istediği gibi yönetmek isteyenlerden mi..?

Hayallerinize giden bir çok yol vardır, eğer gerçekleştirmeyi göze alırsanız. “Kestirme bir yolu mutlaka vardır… Öyle bir yol bulmalıyım ki, ekstra uğraşmadan hemen istediğime ulaşmalıyım… Çabucak istediklerime ulaşıp fark yaratmalıyım ve insanlar hayretle beni izlesinler…” diyenlerdenseniz sizin için üzgünüm. Maalesef hayallerimize giden kestirme bir yol yok. Bunun için hayallerinizi gerçekleştirmeyi göze almalısınız. Bilgi ve birikiminizi arttırmalı, çalışmalı, ter akıtmalısınız. Çünkü gitmeye değer yolların kestirmesi yoktur. .. Çünkü bedava peynir fare kapanında olur…

Ne demiştik: Hayallerinize giden bir çok yol vardır; eğer gerçekleştirmeyi göze alırsanız… Bu yollardan biri de yeni nesil e-ticaret. En güvenilir, en az maliyetli olanı. Siz sadece hayalleriniz ne kadar büyük ona bakın… Çünkü yeni nesil e-ticarette eğitime, değişime, gelişime, ter akıtmaya, çalışmaya, fark yaratmaya, başarıya, yeni bir iş fikrine açıksanız hayallerinizi gerçekleştirmek için en ideal yollardan biridir.

yeni nesil e-ticarette eğitime, değişime, gelişime, ter akıtmaya, çalışmaya, fark yaratmaya, başarıya, yeni bir iş fikrine açıksanız hayallerinizi gerçekleştirmek için en ideal yollardan biridir.

Zaman bu konuda değerlendirmeniz gereken en önemli güç ve sermayedir. Çünkü zamanı iyi kullanır ve değerlendirirseniz sizi yaşamak istediğiniz hayata götürecek olan büyük bir güç haline gelir. Bu aşamada tercihleriniz ve kararlarınız da etkili rol oynar.

Hayallerinize giden bir çok yol vardır; eğer gerçekleştirmeyi göze alırsanız… Bu yollardan biri de yeni nesil e-ticaret. En güvenilir, en az maliyetli olanı. Siz sadece hayalleriniz ne kadar büyük ona bakın

ZOR GELİYOR DEĞİL Mİ..?

Sizce kendi hayatlarında fark yaratanlar kimler olacak..? Mucizeler kendi başına olmaz… Gerçekleşen her mucizenin alt yapısında büyük hayaller, akıtılan ter, ödenen bedel, yapılan etkili, disiplinli ve sürekli çalışma ve en önemlisi insanları sevmek ve onlara yardım etmek vardır… Eğer büyük bir mucize arıyorsanız kendinize bakın, Çünkü en büyük mucize sizsiniz…

Sizce kendi hayatlarında fark yaratanlar kimler olacak..? Mucizeler kendi başına olmaz… Gerçekleşen her mucizenin alt yapısında büyük hayaller, akıtılan ter, ödenen bedel, yapılan etkili, disiplinli ve sürekli çalışma ve en önemlisi insanları sevmek ve onlara yardım etmek vardır… Eğer büyük bir mucize arıyorsanız kendinize bakın, Çünkü en büyük mucize sizsiniz…

 

SON OLARAK………..!

ASLA MAZERETLERİN KAZANMASINA İZİN VERMEYİN….. HEP BİRLİKTE HAYATIMIZDAKİ “AMA” LARI YOK ETMELİ VE ŞİKAYETLERİMİZDEN ÖZGÜRLEŞMELİYİZ…!

ASLA MAZERETLERİN KAZANMASINA İZİN VERMEYİN….. HEP BİRLİKTE HAYATIMIZDAKİ “AMA” LARI YOK ETMELİ VE ŞİKAYETLERİMİZDEN ÖZGÜRLEŞMELİYİZ…!

 Ömer Yaşar KIRAN

Ömer Yaşar KIRAN facebook

 

 Ömer Yaşar KIRAN Facebook Tıkla

Ömer Yaşar Kıran whatsapp

 

 Whatsapp : 0531 278 88 26

Ömer Yaşar Kıran e-posta

 

 e-posta: yasarkiran1968@ yandex.com

 

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar