İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin HATİPOĞLU ve Yönetim Kurulu Esnaf Teşkilâtları Başkanı Emir Ali USTA'nın vefatından sonra yapılan görev dağılımı neticesinde Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Ertan ABDULAZİZOĞLU ve Yönetimini ziyaret ettiler.

Başsağlığı dileklerini ve Emir Ali USTA'nın vefatı nedeniyle duydukları üzüntüyü tekraren dile getiren İYİ Parti İlçe Başkanı HATİPOĞLU, yeni başkan Ertan ABDULAZİZOĞLU'na görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dediler. HATİPOĞLU esnafın her daim yanında olduklarını vurgulayarak Mudanya esnafı adına ilçeye kazandırılmak istenen her olumlu çalışmaya destek vereceklerini vurguladı. Mudanya esnafının ve Mudanyanın önemli bir sorunu olan küçük sanayi sitesi yapımı konusunu gündeme getiren İYİ Partililer bu konuda tüm destekleriyle esnafın yanında olduklarını ifade ettiler.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU

Ziyaretin kendilerine moral verdiğini ifade eden Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU'nun konuşmasından satır başları şöyle;

USTA'nın hatırasına ve Projelerine Sahip Çıkacağız 

Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU, Emir Ali USTA'nın Mudanya esnaf camiası için büyük bir kayıp olduğunu belirterek "Hatırasını her daim odamızda yaşatacağız, ben ve yönetim kurulumda bulunan arkadaşlarım rahmetli başkanımız Emir Ali USTA'nın Mudanyamıza kazandırmayı planladığı esnaf sarayı ve küçük sanayi sitesi düşüncelerimizden, projelerinden vazgeçmeyeceğiz. Daha önce Güzelyalı'ya kazandırdığımız Kapalı Pazaryeri binası gerekli ortam oluştuğunda bu projelerimizi gerçekleştirebileceğimizin bir kanıtıdır.

Tabi şu anda şartlar ve durum belli, küresel bir koronavirüs salgını döneminde önceliğimiz alınan tedbirler kapsamında faaliyetlerine geçici olarak ara verilen, sıkıntıda olan esnafımızın karşılaştıkları sorunlara odaklanmış bulunmaktayız.

Esnafımız İçin Yerel Yönetimle Diyalogdan Yanayız

Geçtiğimiz dönem içinde yerel yönetimle yıldızımızın pek barışmadığını biliyorsunuz. Yaşanan pandemiyi de göz önüne aldığımızda yönetim kurulumla birlikte esnafımızın sorunlarına çare bulmak için yerel yönetimimizle her türlü diyaloğa açığız. Oluşturulacak diyaloğ ortamı ile esnafımıza daha iyi bir hizmet sağlamanın yollarını arayacağız.

Destekler Konusunda Esnafımız Bize Çekinmeden Başvursun 

Bu arada 134 ayrı iş kolu içinde olan esnaflarımız için sağlanan devlet destekleri hakkında esnaflarımıza odamızda her türlü bilgi ve başvuru yardımlarının yapıldığını söylemek istiyorum.

Yerel Esnafımızdan Alışveriş Yapmanızı İsterim

İYİ parti olarak sizlerden ve tüm Mudanyalılardan ricam lütfen alışverişlerinizi yerel esnaflarımızdan yapın. Partililerinize çağrıda bulunun lütfen. Bu konu çok önemlidir. Basınımız aracılığıyla buradan tüm Sivil Toplum Kuruluşlarımız başta olmak üzere Saygıdeğer Mudanyalılara sesleniyorum. Lütfen yerel esnafımızdan alışveriş yapalım.  Zor bir dönemi dayanışma içinde atlatalım. Ziyaretiniz bizleri sevindirmiş ve moral vermiştir, sizlere ve basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin HATİPOĞLU ve Yönetim Kurulu Esnaf Teşkilâtları Başkanı Emir Ali USTA'nın vefatından sonra yapılan görev dağılımı neticesinde Esnaf Ve Santkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Ertan ABDULAZİZOĞLU ve Yönetimini ziyaret ettiler.