BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

08.01.2021 tarihinde Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Mudanya Belediye Meclis toplantısında AK Parti Grubu, 25 yıl Mudanya’da Esnaf Teşkilatları başkanlığı yapmış olan ve geçtiğimiz günlerde vefat eden Emir Ali USTA’nın adının Güzelyalı Kapalı Pazaryeri’ne verilmesiyle ilgili önergeyi Meclis’e sundu. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz önergeyi okutmadan komisyona yönlendirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci SÖĞÜTLÜ:

“Geçtiğimiz ay Mudanya Esnafı “USTA”sını, Mudanya halkı da “ABİ”sini kaybetti. Gerçekten Mudanya için çok büyük bir değerdi ve Mudanya’mıza birçok şey kattı. Biliyorsunuz ki Emir Ali abimiz Güzelyalı Kapalı Pazaryeri’nin açılması için çok büyük bir emek sarf etti. Bizler onun adının yaşatılmasını istiyoruz ve bu yüzden de bu yere onun adının verilmesini istedik. Bunu Meclis’e sunduk. Meclis’e sunduğumuz önerge şu şekilde:

‘Güzelyalı’da bulunan yap-işletmeden direk Mudanya Belediyesi’ne devredilen Güzelyalı Kapalı Pazaryeri’nin yapımında Mudanya Belediyesi-Mudanya Esnaf Odası işbirliği içinde büyük emekleri olan, 25 yılı aşkın süre Mudanya Esnaf Teşkilatları başkanlığı yapmış olan Emir Ali USTA’nın isminin Güzelyalı Kapalı Pazaryeri’ne verilmesinin uygun olacağı görüşümüzle, talebimizi meclisimize saygılarımızla arz ederiz.’

Belediye Başkanı bunu okutmadı bile. Ancak biz bunun takipçisi olacağız ve onun adının hem bu pazaryerinde hem de tüm Mudanya’da anılması için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Onun adını yaşatmak bizim boynumuzun borcudur. Bu vesileyle Emir Ali Usta başkanımızı bir kez daha rahmetle anıyorum. Mekanı cennet olsun.” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci SÖĞÜTLÜ:

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü Meclis Toplantısını İzlerken

08.01.2021 tarihinde Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Mudanya Belediye Meclis toplantısında AK Parti Grubu, 25 yıl Mudanya’da Esnaf Teşkilatları başkanlığı yapmış olan ve geçtiğimiz günlerde vefat eden Emir Ali USTA’nın adının Güzelyalı Kapalı Pazaryeri’ne verilmesiyle ilgili önergeyi Meclis’e sundu. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz önergeyi okutmadan komisyona yönlendirdi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin