VİLLA AKAY DÜĞÜN ORGANİZASYON

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası'nın başlattığı video konferans uygulaması ile artık esnafın sicil işlemleri için Bursa'ya gitmesine gerek kalmadı. Esnaf uygulamadan son derece memnun olurken pandemi sürecinde sicil işlemlerinin Mudanya'da kısa sürede gerçekleşmesinin zaman kaybı ve stresten uzak yapılmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirterek Oda Yönetimine teşekkür ettiler.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Yönetim kurulu Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU başlattıkları uygulamanın Mudanya esnafına büyük bir kolaylık olduğunu belirterek "Artık esnafımızın işini gücünü bırakarak Bursa'ya gitmesine gerek kalmadı." dedi.

Oda Başkanı ABDULAZİZOĞLU yaptığı açıklamada;

Kıymetli Esnaf kardeşlerim Sizinle yeni bir projemizin daha hayata geçirildiğini paylaşmak isterim.

Bilindiği üzere Esnaflarımızın her türlü sicil işlemleri için Bursa BESOB'a giderek 1 gününü ayırdığı ve yoğunluktan ötürü sabahtan akşama kadar sicil işlemleri için mücadele ettiği bir süreci sonlandırmış bulunuyoruz.

Artık bundan sonra Mudanya Esnaf Odamızda Online videolu bağlantı kurarak kamera karşısında çayınızı kahvemizi içerken işlemlerinizin yapılacağı bir sürecin başladığını bildirmek isterim.

Hayırlı olsun.

Sicil işlemleri için yanınızda getirmeniz gereken belgeleri öğrenmek için 0224 544 11 95 numaralı odamız telefonundan bilgi alabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi projelerle Esnafımızın omuzlarında ki yükü hafifletmek için *Yönetim ve Denetim* Kurulumuzla beraber gece gündüz çalıştığımızı bilmenizi isteriz. dedi.

ESNAF UYGULAMADAN MEMNUN

Sicil işlemlerini gerçekleştirmek için   Mudanya Esnaf Odası'na video konferans bağlantısı randevu saatinde gelen Mudanya'nın tanınmış esnaflarından Mevlana ŞİMŞEK "Uygulama çok güzel. Yapanlardan Allah razı olsun. Eskiden bir günümüzü sicil işlemleri için harcıyor bazen de ertesi güne kalabiliyordu. Oda Başkanı Ertan ABDULAZİZOĞLU'na ve emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası'nın başlattığı video konferans uygulaması ile artık esnafın sicil işlemleri için Bursa'ya gitmesine gerek kalmadı. Mevlana Şimşek Ertan Abdulazizoğlu

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI


Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin