-
Marmarabirlik 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi İhale İlanı

fb
W

Şehit aileleri ve gaziler onuruna, Mudanya İskelesine yanaşan Sahil Güvenlik Arama Kurtarma  TCSG 702 Güven Gemisi'nde iftar yemeği verildi. Yaklaşık 40 şehit ailesi ve gazinin katıldığı iftar programına protokol üyeleri de geniş katılım sağladı.

Şehit aileleri ve gaziler onuruna verilen iftar yemeğine; Bursa Vali Yardımcısı Nevzat Ergün, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Kaymakam Refiki Mustafa Atış, TCSG Güven 702 Gemi Komutanı SG Yarbay Ertuğrul İsmet Bayır, SG Güney Marmara Grup Komutanı SG Bnb. Serkan Kılıç, Emniyet Müdürü Serdar Makineci, Jandarma Komutanı J. Bnb. Samet Ali Kılıçoğlu, İlçe Müftüsü Ertuğran Mehmet Soylu, Bursa Muharip Gaziler Derneği Mudanya Temsilcisi Halil Yılmaz ve yaklaşık 40 Şehit ailesi ve gazi katıldı. Şehit aileleri ve gazilerin unutulmadığı iftar programında İlçe Müftüsü Ertuğran Mehmet Soylu tarafından Kur'anı Kerim tilaveti yapıldı, iftar yemeği yapılan duayla sona erdi.

TCSG 702 iftar mudanya 03

Şehit aileleri ve gaziler onuruna, Mudanya İskelesine yanaşan Sahil Güvenlik Arama Kurtarma  TCSG 702 Güven Gemisinde iftar yemeği verildi.

fb
W