Güncel Haber

Saadet Partisi (SP) Mudanya İlçe Başkanlığı partililerle iftarda buluştu. Güzelyalı Mavi Marina restaurant ta gerçekleştirilen iftara katılım yoğun olurken iftara siyasi mesajlar damga vurdu.

 Saadet Partisi iftar programına geçtiğimiz seçimlerde  Mudanya belediye başkan adayı olan Nebi Yurtsever,  ilçe başkanı Saim Sakin, SP İl Başkan yardımcısı Ahmet Akmaz, il yönetim kurulu üyeleri, Mudanya İlçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, AGD üyeleri ve Saadet Partisi üyeleri katıldılar.

Programda kısa bir selamlama konuşması yapan ilçe başkanı Saim Sakin in ardından Mudanya belediye Başkan Adayı Nebi Yurtsever söz aldı. Nebi Yurtsever konuşmasında Milli Görüş belediyeciliğini anlatarak geçmişte borç batağındaki CHP li belediyeleri aldıktan sonra nasıl kâr eder hâle getirildiğini anlatarak;

"Ve yapmış olduğumuz güzel hizmetlerden sonra milletimiz bizi ödüllendirerek iktidara taşımıştır. Maalesef biz de milli görüşçüyüz diyerek ve halkı aldatarak iktidara gelen AKP 31 martta belediyelerin el değiştirmesi neticesinde büyük yolsuzlukları utanılacak derecede ortaya çıkmıştır.
Maalesef yolsuzlukta belediyelerin kasalarını boşaltmakta AKP CHP ye rahmet okutmuştur.
Bu kısır döngüden kurtulmanın tek yolu yeniden milli görüş Saadet Partisini yerelde ve genelde iktidara taşımaktır."dedi.

Dua ve niyazla tüm katılımcılara teşekkür edilerek program sona erdi.

Kaynak Saadet Partisi Basın Bülteni