Güncel Haber

Türk Hava Kuvvetleri'nin Türk Yııldızları'ndan sonra en önemli hava akrobasi timi Solo Türk'ün Mudanya Mütarekesi’nin 97. yıl dönümü kapsamında yaptığı gösteri nefes kesti. Mudanyalılar, gösteriyi nefeslerini tutarak izledi.

 Türk semalarını korumaya kendini adayan, Türk Hava Kuvvetleri’nin seçkin gösteri takımı Solo Türk, Mudanya Mütarekesi’nin 97. yıldönümü kutlamaları kapsamında Mudanya’daydı. Hava Pilot Yüzbaşı Erhan Günar’ın F-16 savaş jetiyle yaptığı gösteri nefes kesti. Gözle görülmeyecek noktaya kadar tırmanışını gerçekleştiren Solo Türk pilotu Yüzbaşı Erhan Günar, muhteşem F 16 hakimiyeti ve performansı ile yaptığı aksiyon dolu hareketlerle göğüs kabarttı. Alanı dolduranlar, cep telefonları ile yaklaşık yarım saat süren gösteriyi görüntülemeye çalıştı.

11 Ekim 1922’de Mudanya’da imzalanan barış antlaşmasının yıl dönümü sabah saatlerinde de, Mütareke Meydanı’ndaki resmi törenle kutlandı. Törene Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın yanı sıra Mudanya protokolü, siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile Mudanyalılar katıldı.

Solo Türk Mudanya'da nefes kesti


Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri