-
ALİ TUNCA USTA - EMİR ALİ USTA

Bursa Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde olan Mudanya'ya, deniz ve karayolu ile ulaşım imkanları oldukça gelişmiştir. İstanbul'dan deniz yoluyla Mudanya'ya gitmek için Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), vardır. Araba taşıyan İDO HIZLI FERİBOT seferleri ise 15 yılın ardından mazot maliyetleri gerekçe gösterilerek Haziran 2022'de seferden kaldırılmıştır.

BUDO – Bursa Deniz Otobüsleri

İstanbul’dan Mudanya’ya en kolay ulaşımı BUDO seferleri ile yapabilirsiniz. Yolculuk 1 saat 50dk sürüyor. Eminönü / Sirkeci, Armutlu vey a Büyükçekmece’den sadece yolcular için yapılan günlük seferler var. Araçlar için maalesef şimdilik herhangi bir BUDO seferi bulunmuyor. Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) sefer saatleri için tıklayın

İDO – İstanbul Deniz Otobüsleri Seferleri

İstanbul – Mudanya arasında İDO’nun Armutlu - Kadıköy - Yenikapı - Bursa deniz otobüsü hattı var. Yolculuk yaklaşık 95 dakika sürüyor ve günde ortalama karşılıklı iki sefer var.  İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO),  için tıklayın

Bursa'dan Mudanya'ya D575 karayolu ile 25 dakikada ulaşabilir ya da deniz yolu ile İstanbul Eminönü /Sirkeci - Mudanya arasında düzenli sefer yapan Bursa Büyükşehir Belediyesi Deniz Otobüsü Seferleri (BUDO) ile direkt olarak Mudanya iskelesine gelebilirsiniz. İskele de bekleyen sarı otobüsler sizi BursaRay'a veya BURULAŞ Otobüs Terminali'ne ya da Bursa Teleferik Tesisine ulaştıracaktır.

Karayolu toplu taşıma araçları ile Mudanya'ya gelmeyi tercih edecekler ise;

Bursa'ya ulaştığınız otobüsten Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde indikten sonra F/1 numaralı Belediye Otobüsü sizi Mudanya İskelesi ve Güzelyalı Feribot İskelesine getirir.

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu'ndan "Emek" yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız. Sarı renkli Belediye Otobüslerine ve BursaRay'a binmek için gişelerden BUKART bileti almalısınız.

Belediye otobüsleri için raylı sistemin şu an için en son durağı EMEK olduğundan hangi durakta ineceğim diye endişe etmenize gerek yoktur.

Bursa Belediye Otobüs Sefer Saatleri ve Bilet Ücretleri için tıklayın.

Bursa Ulaşım Ücretsiz Danışma Hattı Burulaş Telefon Numarası : 0850 850 99 16

Diğer yandan klimalı konforlu minibüsler Mudanya'ya saat 05.50 ile 24.00 arasında 10 dakikada bir sefer yapmaktadır. Ayrıntılı Bilgi için Mudanya 23 No'lu Minibüscüler Kooperatifi Hareket Şefliği Telefon : 0224 544 26 01 internet sayfası için tıklayın Mudanya Minibüsleri

Bursaray ile geleceğiniz Organize Sanayi İstasyonu karşısından Öz Zeytinbağı Taşıyıcılar Kooperatifine ait Tirilye minibüsleri de yaz ve kış aylarında değişen sefer saatleri ile Tirilye ve Kumyaka'ya yolcu taşımaktadır. TIKLAYIN.

Tirilye Minibüsleri İletişim telefonu : 0224 563 27 13

Havayolu ile gelmeyi tercih edecekler;

Yenişehir Hava Meydanı’nda indikten sonra 56 km’lik karayolu'nu 80 Numaralı Belediye Otobüsü ile Bursa Kent Meydanına oradan da toplu taşıma araçları ile Mudanya ve ya Kumyaka ile Tirilye'ye ulaşabilirler.

Yenişehir Havaalanı Bursa Kent Meydanı arasında 80 Numaralı belediye otobüsü sefer saatleri için tıklayın. Açılan sayfada araç sefer numarasını HAT SEÇİNİZ bölümüne yazarak taratın .

Bursa Yenişehir Hava Meydanı İletişim Bilgileri : Telefon : 0224 781 81 81

Bursa Yenişehir Havaalanı Harita Tıkla

Pin It

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

ADNAN SÜMER
ADNAN SÜMER
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanyadaemlak.com

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar