-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Mudanya Yeni Mahalle Sümbül Sokak Başlangıcı Misket Parkı çevresinde inanılmaz görüntüler pes dedirtti. Mahalle sakinlerinin artık huzur, temizlik ve güven istiyoruz feryatlarını dile getiren sokak sakini Kemal Günay çözüm aradıklarını ama muhatap bulamadıklarını söyledi.

Mudanya Yeni Mahalle Sümbül Sokak Başlangıcı Misket Parkı çevresinde inanılmaz görüntüler pes dedirtti. Mahalle sakinlerinin artık huzur, temizlik ve güven istiyoruz feryatlarını mahalle sakini Kemal Günay çözüm aradıklarını ama muhatap bulamadıklarını söyledi.

Yeni Mahalle sakinlerinden Kemal Günay Sümbül Sokağın başlangıcında yıllardır oturduklarını durumun her geçen yıl daha da kötüye gittiğini mahallede yoğun koku ve özellikle çocukların güvenliği olmadığından yakındı.

Yeni Mahalle Muhtarlığının şimdiki yerine taşınmadan önceki bürosunun altında bulunan kapısı olmayan eski kontrolsüz tuvaletlerin fuhuş, uyuşturucu ve türlü kanun dışı işlerde kullanıldığına dikkat çeken Günay, Bursa asfaltına inen merdivenlerde aydınlatmanın hiç olmadığını otların biçilmediği ve bakımı yıllardır yapılmayan yerlerde geceleri kötü olayların olduğunu söyledi.

TÜM AYRINTILAR VE DEHŞET GÖRÜNTÜLER VİDEO'DA 

Mahalleliler olarak hayvanları çok sevdiklerini fakat sürü halinde dolaşan köpeklerin birbirlerini öldürdüğünü ancak hayvan leşlerinin olduğu yerde kaldıklarını belirten Günay mudanya.gen.tr 'den Öner Kıran ile birlikte söz konusu alanları görüntüledi. Yetkililerden ilgi ve alaka beklediklerini vurgulayan Kemal Günay "mahalleliler olarak yakın zamanda kısmen temizlenen ve 3 kamyona yakın pislik, ot ve dal çıkarılan Misket parkına bölgedeki güven zafiyeti nedeniyle çocuklarımızı bırakımıyoruz. Eskiden yani 2014 gibi buralarda mahalleliler olarak geceleri beraberce otururduk.Şimdi buraları madde bağımlılarının, fuhuş pazarlıklarının yeri oldu. Acil bir çözüm ve mobese kamerası talep ediyoruz." dedi.

Mahalle muhtarının ilgisizliğinden yakınan mahalle sakinleri balkonlarda kötü kokudan oturamadıklarını söylediler. Mudanya Belediyesi'nin ilgisini ve hizmetini beklediklerini belirten Günay ilginç olanın tüm şikayetlerin yaşandığı sokağın Mudanya Kaymakamı Sayın Ayhan Terzi'nin konutuna yaklaşık 50 metre mesafede olduğunun altını çizdi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar