Mudanya Belediye Meclisi MHP Grup Sözcüsü Bülent Erden, Mudanya halkının sesi olmaya ve Mudanyalıların acil sorunlarına çözüm aramaya devam ediyor.  Korona Virüs salgını nedeniyle vatandaşların maske temininde zorlandığı bir dönemde Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a anlamlı bir çağrı yapan Bülent Erden, Belediyenin halka ücretsiz maske dağıtması gerektiğini, fakat  ücretsiz maske dağıtımı konusunda şu ana kadar Mudanya Belediyesi’nin etkinliğini göremediklerini belirterek, MHP İlçe Teşkilatı ve Mudanya Ülkü Ocaklarının maske tedarik ve dağıtım konusunda belediye personeli ile işbirliğine hazır olduklarını vurguladı.

Erden olası ücretsiz maske dağıtım etkinliği için "Sayın Mudanya Kaymakamının teyidi olmadan bu tür bir etkinlikte bulunamayacağımızın bilincindeyiz." dedi.

İşte Bülent Erden'in açıklamaları;

Sayın Mudanya Belediye Başkanı

Virüsten korunmanın olmazsa olmazı maske konusunda şu ana kadar Mudanya Belediyesi’nin etkinliğini göremedik.

Bu konuda bir planınız yoksa MHP Mudanya İlçe Teşkilatı ve Mudanya ülkü Ocakları’nın tedarik ve dağıtım konusunda Belediye personeli ile işbirliğine hazır olduğunu biliniz.

Önerimizi dikkate almamanız ve asli sorumluluğunuzu yerine getirmemeniz halinde ivedilikle devreye gireceğimizi biliniz.

Bu süreçte her şeyi bir kenara bırakıp omuz omuza bu musibetten en kısa sürede kurtulmak adına elimizden gelen her gayreti göstermeliyiz.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Saygılar.

Bülent Erden

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü.

NOT: Sayın Mudanya Kaymakamının teyidi olmadan bu tür bir etkinlikte bulunamayacağımızın bilincindeyiz.


Mudanyadaemlak.com

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin