Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Sekreteri Sercan Sert hayırseverlerinde destekleriyle Mudanya'da 60 aileye et ulaşmasına vesile oldu.

Sercan Sert kısa açıklamasında "İnancımıza örfümüze göre sağ elin verdiğini sol elin bilmemesi gerektiğinin bilincideyiz. Lâkin Korona Virüs salgını nedeniyle dünya genelinde dev ekonomilere sahip olan devletlerin tökezlediklerine hep birlikte şahit olduk, olmaya devam ediyoruz. Ülkemizde de pek çok işletmenin faaliyetlerine korona virüs tedbirleri kapsamında ara verilmek zorunda kalındığı olağanüstü günler yaşadığımız bu dönemde aziz Türk Milletimize has sosyal yardımlaşma ve dayanışma dinamiklerimizin daha aktif hale gelmesi gerektiğine dikkat çekmek ve elinde imkan bulunanlara örnek olmak düşüncesiyle yardım yapılan vatandaşlarımızı değil, ama yapılan yardımı kamuoyu ile paylaşmanın iyilik seferberliğine katılma düşüncesini ateşlemek bakımından yararlı buluyorum.

Bu vesile ile ihtiyaç sahibi 60 ailemizin iftar sofralarına taze et ulaştırmamız da bizlerden desteğini esirgemeyen Kasap Hakan'a da teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum. Dileğimiz bu zor süreci bir an evvel atlatmaktır. İnanıyorum ki birlik ve beraberlik ruhuyla, ekmeğimizi paylaştığımız sürece, kalplerimiz birlikte attığı sürece üzerinden gelemeyeceğimiz hiç bir sıkıntı yoktur. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Tüm inananların Ramazan ayı mübarek olsun" dedi.

Kaynak MHP Basın Bülteni