Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Mudanya’da gerçekleştirdiği hizmet ve çalışmalar yoğunlaştı. Yolların asfaltlanması, İstasyon Sosyal Tesisleri yanında bulunan Mudanyalı gençlerin gözde spor alanı basketbol sahasının yenilenmesi, uzmanların kirlilikten kaynaklandığını belirttiği Marmara denizdeki deniz salyası olarak tabir edilen ve deniz yüzeyinde çirkin bir görüntü oluşturan müsiajın temizlenmesi ve 4800 metrekarelik sahil bandının dayanıksız olan ahşap yer kaplamalarının korozyon ve deniz suyuna dayanıklı 7cm kalınlığında renkli ahşap baskın desenli beton kaplama çalışması dikkat çekiyor.

Ramazan ayının son haftasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ Mudanya’ya gelerek asfaltlanan yolları yerinde incelemiş işçilerle birlikte sahur yapmıştı. Bu ziyaretten çok kısa bir süre sonra Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş AKHAN da Mudanya’ya geldi ve Büyükşehir Belediyesi’nin yapacağı çalışmalar ile ilgili AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci SÖĞÜTLÜ, AK Parti İlçe Yöneticileri ve Meclis Üyeleri ile incelemeler yaparak istişarelerde bulundu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş AKHAN da Mudanya’ya geldi ve Büyükşehir Belediyesi’nin yapacağı çalışmalar ile ilgili AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci SÖĞÜTLÜ, AK Parti İlçe Yöneticileri ve Meclis Üyeleri ile incelemeler yaparak istişarelerde bulundu.

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci SÖĞÜTLÜ yaptığı basın açıklamasında:

“Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Alinur AKTAŞ 17 ilçemizin tamamına olduğu gibi Mudanya’mıza da çok önem veriyor. Mudanya’mızın en büyük sorunlarından biri olan bozuk yollar, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu dönemde hızlı bir şekilde asfaltlandı ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Alinur AKTAŞ da yoğun çalışma programına rağmen Mudanya’mıza teşrif ederek asfaltlanan yolları yerinde inceledi ve gece gündüz demeden çalışan ekiplere kolaylıklar diledi.

Vatandaşlarımızın talepleri üzerine Mudanya Sahili’ndeki tahtalar kaldırılarak suya dayanıklı zeminler döşenmeye başlandı. Deniz üzerinde bulunan müsiajın temizlenmesi devam ediyor. Çok kısa bir süre içinde gençlerimize modern bir basketbol sahası kazandırdık.Çepni Mahallemizdeki Hizmet Binası’nda sona gelindi. Buski ekiplerimiz de Mudanya’mızın tamamında çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanında geçtiğimiz günlerde Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sn. Ulaş AKHAN’ı Mudanya’mızda ağırladık. İdo İskelesi yanında bulunan alanda ve Güzelyalı’daki yolların düzenlenmesi noktasında Büyükşehir Belediye’miz tarafından yapılacak olan çalışmalar üzerine istişarelerde bulunduk. Burgazlı Şehidimiz Burhan ZEYTİNCİ’nin adını taşıyan parkın düzenlenmesi için ekiplerimiz çalışmalarına başladı. İlçemizde yapılması planlanan hafriyat döküm sahası alanında incelemeler yaptık. Mudanya Sahili’mizde devam eden çalışmaları yerinde gördük.

Son olarak Mudanya Kaymakamımız Sn. Faik Oktay SÖZER’i ziyaret ederek yapacağımız hizmetler konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Genel Sekreterimiz Ulaş AKHAN ile birlikte Güzelyalı’da gerçekleştirdiğimiz incelemeler sonucu Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu bugünde hemen çalışmalarına başladı. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda Güzelyalı Kazım Karabekir Caddesi’nde kaldırım düzenlemeleri gerçekleştiriliyor. 

Mudanya için canla başla diyerek çıktığımız bu yolda hizmetlerimize hiç durmadan devam edeceğiz.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Alinur AKTAŞ başta olmak üzere, genel sekreterimiz Sn. Ulaş AKHAN ve tüm ekiplere şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü

Pin It

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar