Güncel Haber

Mudanya Belediye Meclisi toplantısında Milliyetçi Hareket Partili (MHP) üye Zeki Saygılı'nın Cumhur İttifakı ruhuna aykırı olarak "Faruk Çelik Kültür Merkezi" isminin Tirilye Kültür Merkezi olarak değiştirilmesiyle ilgili oylamada kabul oyu vermesi ve ismin değiştirilmesi sonrasında, "ittifak ruhuna uygun olunmadığı" gerekçesiyle MHP Mudanya ilçe başkanlığından istifa eden Selçuk Yılmaz'ın yerine dikkat çekici bir isim atandı.

 

Yaşanan olaylı meclis toplantısından bir ay sonra yapılan atamaya göre MHP Mudanya İlçe Başkanlığı'na, son üç yıldır Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinde bulunan Engin Demirci getirildi. Demirci'nin atamasını Facebook sayfasından MHP Bursa İl Başkanlığı, Mudanya'daki yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar diledi.

MHP Mudanya İlçe Başkanı Engin Demirci, Mudanya Ülkü Ocakları'ndaki başkanlık görevini önceki gün Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Enes Küçük'ün takdiriyle Buğra Demez'e devretmişti.

Demirci'den İlk Mesaj

MHP Mudanya İlçe Başkanlığına atanan Engin Demirci Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımda;

Milliyetçi-Ülkücü harekete hizmetimiz bundan böyle Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya İlçe Başkanı olarak devam edecektir. Tebrik mesajlarını ileten herkese müteşekkirim. Rabbim güç,kuvvet verdiği müddetçe Mudanya’da partimizi en iyi şekilde temsil edecek ve davamızı en iyi şekilde savunacağız.

satırlarına yer verdi.

 

Daha Önceki Haberlerimiz

Faruk Çelik ismi gündem dışı önerge ile kaldırıldı.

Zeki Saygılı Gördüğü Lüzum Üzerine Meclis Üyeliği'nden İstifa Etti

MHP Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz İstifa Etti.

Mudanya Ülkü Ocaklarında Görev Değişimi