TÜRK KIZILAYI Covid-19 salgını nedeniyle uygulanan tedbirler sonucunda meydana gelebilecek sosyal zafiyetleri karşılamak üzere Mudanya'da da sahada. TÜRK KIZILAY MUDANYA ŞUBE Başkanı Mustafa Bayrak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada çok sayıda gıda kolilerinin Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer'e teslim edildiğini duyurdu.

BAYRAK Açıklamasında;

Bursa Valiliğimiz bünyesindeki Vefa Sosyal Destek Grubuyla birlikte TÜRK KIZILAY BURSA ŞUBE Başkanımız Sayın Davut GÜRKAN ve Yönetim Kurulu ile birlikte Bağışçılarımızın destekleriyle hazırlanan gıda kolilerini Mudanya İlçesi’ndeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Mudanya Kaymakamımız Sayın Faik Oktay SÖZER’i ziyaret ederek Kaymakamlığımıza teslim ettik.

Satırlarına yer vererek çok sayıda fotoğraf paylaştı. Telefonla iletişime geçtiğimiz BAYRAK talebimiz üzerine konu hakkında bir açıklama metnini haber merkezimize ulaştıracağını belirtti.

TÜRK KIZILAY MUDANYA ŞUBESİ YARDIM PAKETLERİNİ DAĞITIYOR

Mudanya Kızılay Dernek Başkanı Mustafa Bayrak Bursa Valiliğimiz bünyesindeki Vefa Sosyal Destek Grubuyla birlikte TÜRK KIZILAY BURSA ŞUBE Başkanımız Sayın Davut GÜRKAN ve Yönetim Kurulu ile birlikte Bağışçılarımızın destekleriyle hazırlanan gıda kolilerini Mudanya İlçesi’ndeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Mudanya Kaymakamımız Sayın Faik Oktay SÖZER’i ziyaret ederek Kaymakamlığımıza teslim ettik.

Kızılay Mudanya Derneği coronavirüs yardımlarını dağıtıyor.


Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin