BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

MHP'li Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden  Mudanya Belediyesi'nin mahkeme yoluyla Büyükşehir'den aldığı yüzme havuzu ile ilgili şok bir iddiayı gündeme taşıdı. Erden Yüzme havuzunun bir an önce Mudanyalı gençler için faaliyete alınmasını ve tesisin çürümeye terk edilmemesi gerektiğine dikkat çekerken bu yer ile ilgili "Havuz başı düğünler yapılacak. Yüzme havuzu düğün salonu olacak" dedikodularını da gündeme taşıyarak yüksek sesle dillendirdi.

MHP'li Bülent ERDEN'in sosyal medya paylaşımı şöyle;

MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI Sayın Hayri Türkyılmaz,

Bursa Büyükşehir Belediyesinin 2011 yılında Mudanyamıza kazandırdığı her mevsim hizmet verebilen gençlerin gözde spor merkezlerinden biri olan Mudanya Yüzme Havuzu'nu Bursa Büyükşehir Belediyesini mahkemeye vererek Mudanya Belediyesi bünyesine aldığınızı 9 Aralık 2019 günü "Mudanya'nın Yüzme Havuzu Mudanyalıların Oldu" başlığını taşıyan basın bülteniyle duyurdunuz.

Her elinizin dokunduğu yaprağın kuruması misali o günden bu yana yüzme havuzu kapalı, gençler yüzemiyor, spor yapamıyor. "Mudanyalıların oldu" dediğiniz yüzme havuzunu buradan istifade eden gençlerin elinden çekip aldınız. Koca tesis atıl vaziyette duruyor, adete çürütülüyor.

Bu arada hemen hatırlatayım. 1 Haziran 2021'den bu yana da yüzme havuzları İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda pazar günleri hariç 07:00 - 21:00 saatleri arasında açık.

Mudanya'da gençler yüzme havuzlarını geri istiyor Sayın Başkan. Yüzme Havuzunu kapalı tuttuğunuz her gün çürütülen bu tesis düşünüldüğünde kamu zararıdır. Gençlerimize zulümdür.

Çekin artık elinizi yüzme havuzundan istifade etmek isteyen gençlerimizin yakasından. Tıpkı sahilleri isteyipte size devredildiğinde "Yapamadık iade ettik" diyerek nasıl geri verdiyseniz yüzme havuzunu da elinize yüzünüze bulaştırdığınızı söyleyerek Büyükşehir Belediyemize verin gençlerimiz istifade etsin.Bu tesis çürümesin.

Yoksa Mudanya'da fısıltı gazetelerinde dillendirilen Yüzme havuzu atıl bırakılacak sonrasında rant odaklı bir kuruluşa devredilecek, havuz başı düğünler yapılacak dedikoduları doğru mu? Vakit geçmeden Mudanya kamuoyunu aydınlatın. 

Mudanya'da kaybettiğiniz istikametinizi, Gaziantep Belediye Başkanları Çalıştayında bulamazsınız Sayın Başkan

NOT
DAHA GÜZELİNİ YAPACAĞIM DİYEREK YELKEN KULÜBÜNÜ 2014 YILINDA KAPATTINIZ . GENÇLERİMİZ BUNUDA UNUTMADI.

Bülent ERDEN

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi"

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin