Muharrem İnce

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mudanya İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Kongre Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan Kurlunun seçimiyle Devam etti. Divan Kurulu Başkanlığına İbrahim Alper Akalın seçildi. Kongrenin maddeleri tek tek ibra edilmesinin ardından Başkan Dilek Durak kongreye kayılanlara hoş geldiniz konuşması yaparak, Mudanya için her türlü fedakarlıkla çalışacaklarına karşılık yönetim ve üyelerinden söz aldı.

Kongreye Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın, Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Alper Akalın, Bursa İl başkanı Serkan Özgöz, İl yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Başkanları ile dernek, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile Mudanyalılar katıldı.

Siyasi konuşmalarının yapılmasının ardından tek liste ile gidilen Yönetim Kurulu seçimi sonucunda Dr. Dilek Durak Deva Partisi Mudanya ilçe Başkanı olarak seçildi. Deva Partisi Mudanya İlçe Başkanı Durak, konuşmasında, "Bugün, hep birlikte bir değişime, bir dönüşüme ve bir Devrim'e şahitlik ediyoruz. Artık Türkiye'de, Bursa'da, Mudanya'da dertlere DEVA olacak kadrolar insanımızı kucaklamaya başlamıştır. Bursa'ya sadece 30 km uzaklıkta olan ancak, Bursa'yı yönetenlerin görmezden geldiği Mudanya'da yeni bir sayfa açıyoruz.

Şirin ilçemizde kısa sürede yaptığımız çalışmalarla, gördük ki, ülkede değişim başlamış, Mudanya bu değişimin öncüsü olmuştur. 9 bin yıllık bir tarihe sahip Mudanya'mız, yeniden Başlayanların şehri olmuştur. Onbaşı Şükrü çavuş ile 100 yıl önce yeniden ayağa kalkan Mudanya, DEVA ile yeni bir döneme giriyor. Büyük devlet adamı, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'ın özel ilgi gösterdiği Mudanya'mız, tarım, tarih ve turizmde DEVA ile yükselecek, Bursa'nın üvey evladı konumundan DEVA ile kurtulacaktır" diyerek, "Söz Veriyorum, Turizmde yatırımları engellenen, Tarımda yokluğa mahkum edilen, Tarihi yok sayılan, Mudanya Bursa'nın değil, Marmara'nın lider şehri olacak.

Söz Veriyorum, " Mudanya tarihinden aldığı güçle, köy köy, mahalle mahalle Mudanyalılar tarafından yönetilecek" dedi.

DEVA Partisi Mudanya İlçe Kongresinde Tek liste ile Kongreye giren Dr. Dilek Durak'ın yönetimi seçildi.

Tek liste ile Kongreye giren Dr. Dilek Durak'ın yönetimi aşağıdaki kişilerden oluştu.

Mudanya İlçe Yönetimi Asil: Elif Uncu, Yeşim Mayıl, Hayriye Yaşar Boyacıoğlu, Elanur Avcı, Handan Özalp, Emir Ahmet Yılmaz, Müfit Mutlu Özgül, Öner Topuz, Berkay Tolga Battal, Murat Erdoğan, Mert Can Eken, Emre Asa, Erkan Kaderlioğlu, Yüksel Cihan.

Mudanya İlçe Yönetimi Yedek: Recep Oğuz, Emre Elitok, Kadir Ak, Cemal Turan, Ebubekir Özer, Sait Akbaş, Aykut Yavuz.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

 

Pin It

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar