MHP'li Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın davetlisi olarak ilçemizi yarın (26 Mart) ziyaret edecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sosyal medyadan seslenerek bir algı operasyonu içinde olduğu söyledi. MHP'li Erden, Kılıçdaroğlu'na gerçekleri öğrenmesi adına incelemesi gereken konuları sorularla sıraladı, önerilerde bulundu.

"Sayın Kılıçdaroğlu 26 Mart'ta Mudanya'da Hayri Bey size madalyonun bir yüzünü gösterecek. Diğer yüzünü merak ederseniz Mudanya'lı hemşehrilerimiz gösterebilir" vurgusu yapan Bülent Erden, Kılıçdaroğlu'na Hayri Türkyılmaz'ı giderken yanında götürmesi önerisinde bulunarak "Mudanya'ya ve Partinize bir iyilik yapın, dönüşte Hayri Bey'i Ankara ya götürün. Kuşkusuz Genel Merkez'de uyum içinde verimli çalışmalar yapacaktır." dedi.

Erden'in paylaşımlarından Başkan Hayri Türkyılmaz'da sert muhalefet adına payını düşeni aldı.

İşte MHP'li Bülent Erden'in CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yönelttiği düşündüren soruları, önerileri;

1- “Sayın Kılıçdaroğlu; Sizi Yıldıztepe projesine götürdüklerinde ne zaman tamamlanacağını, maliyetini, Mudanya ya ne kazandıracağını, trafik yoğunluğunu nasıl etkileyeceğini sorar mısınız?

2- Zübeyde Ana Kreş açılışı yapacaksınız. Kreş ihtiyacı olan hemşehrilerimizin ikameti ile kreşin yapıldığı yerin mesafesi sizce uygun mu?

3- Sayın Kılıçdaroğlu, Sayın Türkyılmaz’a yenisini yapmadan kapattığı Mudanya Kapalı Pazar yerini, Öğretmen Evinin, Yüzme Havuzunun, Hanımeli Çarşısının neden kapalı olduğunu sorar mısınız?

4- Sayın Kılıçdaroğlu, Sayın Türkyılmaz’a siyasi Başkan Yardımcıları’nı atamamasının sebebini sorar mısınız?

5- Karşılanma da Enver Aysever’de olacak mı, olacaksa Atasever’in ödemesi yapıldı mı?

Başkan Türkyılmaz'da Şok Öneri ve Sorularla Payına Düşeni Aldı.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a da öneride bulunan Erden hibe yolu ile elde edildikten sonra bütçeden kaynak aktarılan ve hiçbir faaliyet yapılmadan yönetim kuruluna ödenen maaşlar başta olmak üzere hatırlatmalarda bulundu.

"Sayın Türkyılmaz, Belediye ye hibe edilen şirketten hiçbir katma değer yaratmadan aldığınız huzur hakkı parası ile Sayın Kılıçdaroğlu na kestane şekeri alırsınız. Not; Aylık 5-6 bin TL. huzur hakkı ile o kadarını yaparsınız herhalde." dedi.

"Sayın Türkyılmaz, Sayın Kılıçdaroğlu ile beraber iş yerleri mühürlenen esnafları ziyaret edecek misiniz?"

"Sayın Türkyılmaz, Sayın Kılıçdaroğlu ile etkinliklerinize, pandemi süresince kira iyileştirmesi yapmadığınız derneklerin temsilcilerini davet ettiniz mi?" diyerek Mudanya'da çok ciddi sorunların görmezden gelindiği vurgusunu kamuoyu ile paylaştı.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar