BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Mudanya Şükrü Çavuş Mahalle Muhtarı Şeref ŞAŞ hayırseverlerin destekleriyle mahalle sakinleri arasında huzur ve barışın devamlılığına büyük katkı sağlayan ihtiyaç sahibi ailelere sosyal destek ve yardımların aralıksız sürdüğünü açıkladı.

"Uzun bir süredir sosyal medya ve basına yansıtmadığımız yardımlarımız kesintisiz olarak devam ediyor" diyen Muhtar ŞAŞ ;

" Dünya genelinde ekonomileri sarsan koronavirüs pandemisi ve aynı döneme gelen olumsuz iklim şartları pek çok ürünün tedarik zincirini kırdı. Gerek insan hayatının vazgeçilmezi olan tarım ürünleri fiyat artışları, gerekse otomotiv sektörünü yakından ilgilendiren çip krizi büyük sıkıntı oluşturdu.

Yaz mevsiminin sona ermesiyle dara düşen insanlarımıza yardım ve desteklerimizi hayırseverlerimiz sayesinde artırarak devam ettiriyoruz.

Sosyal barışımızın sürekliliğinde ekonominin çok önemli olduğunun bilinciyle her zaman olduğu gibi "insanı yaşat ki devlet yaşasın" düsturu doğrultusunda devletimizin yanında olarak mahalle sakinlerimizden ihtiyaç içinde olanlara gıda başta olmak üzere çok çeşitli konularda yardımlarımıza devam ettiğimizi duyurmamızın sebebi artan ihtiyaçlar doğrultusunda hali vakti yerinde hayırseverlerin zor günler geçirenlere desteklerinin artarak devam etmesini istememizdir. 

Bu vesile ile tüm hayırseverlerimize canı gönülden teşekkür ediyor, Allah onlardan razı olsun diyorum. Birlik ve beraberlik içinde tüm zorlukları yenebileceğimizi herkese hatırlatmayı bir görev sayıyorum." dedi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin