BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın "yabancıya su, 10 kat zamlı satılsın" önergesi, Bolu Belediye meclisinde oy çokluğuyla kabul edildi. Başkan Özcan, toplantı sırasında referandum talebinde de bulundu.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kentte yaşamakta olan mültecilerden 'kurtulmak için' yeni bir karar aldığını açıklayıp, bu karar kapsamında kentteki tüm yabancı uyrukluların su faturaları ile katı atık bedellerine 10 kat zam yapılacağını duyurmuştu. Gündemi sarsan açıklamalar, Belediye Başkanı Özcan hakkında soruşturma başlatılmasına neden olmuştu.

Tanju Özcan'ın aldığı karar, dün gerçekleştirilen belediye meclisinde bir kez daha gündeme geldi. Meclis üyeleri, Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın kararını oyladılar. Belediye meclisi, oy çokluğuyla bu kararı kabul etti. Bolu'da yaşayan yabancı uyruklular, su faturaları ile katı atık bedellerini artık 10 kat zamlı ödeyecekler.

Gerilimli geçen belediye meclisi toplantısında konuşan Tanju Özcan, referandum talebinde bulundu. Özcan'ın bu konudaki açıklamaları şu şekildeydi;

Milli irade diyorsunuz. İşte ben de onu diyorum. Koyun sandığı, referandum yapalım. Halkımıza soralım sığınmacıları gönderelim mi? Kalmalı mı? Halkımız gönderin derse milli irade doğrultusunda programınızı yapar gönderirsiniz. Ben yanılıyorsam, halk sizin gibi düşünüyorsa kalsın diyorsa o zamanda bu kadar göçmeni sosyal hayata, ekonomik hayata nasıl entegre edeceğimizi nasıl bunlara iş bulacağımıza, nasıl eğitim vereceğimize karar veririz.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin