Muharrem İnce

Bir dönem Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan ve Muhsin Yazıcıoğlu ile siyaset yapan Remzi Çayır, 14 Aralık 2021 tarihinde siyasi yelpazenin sağında yer alan "Milli Yol" adında yeni bir parti kurdu. Milli Yol Partisi Mudanya'da teşkilatlanarak, ilçe Başkanlığına Alperen Başar atandı.

Bir dönem Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan ve Muhsin Yazıcıoğlu ile siyaset yapan Remzi Çayır, siyasi yelpazenin sağında yer alan "Milli Yol" adında yeni bir parti kurdu. Milli Yol Partisi Mudanya'da teşkilatlanarak, ilçe Başkanlığına Alperen Başar atandı.

Remzi Çayır Başkanlığında siyaset hayatına başlayan Milli Yol Partisi için “Siyasete süre sınırı getirmek için yeni bir parti kurmaya karar verdik” dedi. Türkiye’de uygulanan Cumhurbaşkanlığı sisteminin garipliklerle dolu olduğunu belirten Çayır, bazı partilerin iktidar taleplerinin olmadığına dikkat çekti. Çayır, partilerde yerleşik hale gelen ve birbirini seçen delege - genel merkez sistemine son verilmesi gerektiğini vurguladı.

Kurulduğu kısa zamanda bütün il ve ilçelerde teşkilatlanan Milli Yol Partisi Mudanya'da Alperen Başar'a emanet edildi. Yetki belgesini teslim eden Bursa İl Başkanı Mevlüt Çirti, "Milli Yol Partisi Mudanya İlçe Başkanı olarak Alperen Başar kardeşimize yetki belgesini takdim ettik Rabbim utandırmasın.

Gelecek neslin en büyük mirasçısı olan gençlerimizin bu kadar azimli olması bizi ziyadesiyle mutlu etti." açıklamasında bulunarak ilçe teşkilatına başarılar diledi.

Pin It

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar