ALİ TUNCA USTA - EMİR ALİ USTA

Mudanya Belediyesi Meclisi'nin Memleket Partili genç meclis üyesi Mehmet ER, Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ tarafından 29 Haziran 2021 tarihinde zemin etüdü çalışmalarına başlandığı açıklanan yeni Kapalı Pazaryeri ile ilgili çarpıcı iddiaları ilçe gündemine taşıdı. "Yeni kapalı pazar yeri projesi de hayali proje olma yolunda mı ilerliyor? " diye soran Meclis Üyesi Mehmet ER hesapsız, kitapsız başlanılan proje hakkında ilçe kulislerinde konuşulan ayrıntıları yüksek sesle dillendirdi.

Memleket Partili Meclis Üyesi Mehmet ER sosyal medya paylaşımında;

"Plan değişikliği yapılarak yeşil alan statüsünden çıkarılan ve kapalı pazar yeri yapılacağı açıklanan Mudanya Belediyesi’ne ait zeytinlikteydim.

29 Haziran 2021 tarihinde zemin etüdü çalışmalarına başlandığı açıklanan bu alana, anlaşılan o ki, o tarihten bu yana aylardır uğrayan olmamış. Yeni kapalı pazar yeri projesi de hayali proje olma yolunda mı ilerliyor?

Projenin temelinin atılamamasının nedeninin, bu zeytinlikle ilgili yapılan şikayetler ile ilgili olduğu yönünde duyumlar aldım. Bunlar doğru ise bu şikayetlerin nedeni nedir?

Zeytin ağaçlarının sökülmesi ile ilgili mi, yoksa başka konular mı var?

Sürekli katılımcı demokrasiden, şeffaflıktan bahseden Sayın Belediye Başkanı, Mudanyalı hemşehrilerimi bu konularda niçin bilgilendirmiyor?

Kapalı pazar yeri projesi de kağıt üzerinde ödül alan diğer projeler misali yalan mı oldu?" dedi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

bu da var ARŞİV TIKLA OKU GÖR;

ERDEN "Vicdanen Sessiz Kalamam"

Yeni Kapalı Pazar Yeri Projesi’nin çalışmalarına başladı.

Mudanya Kapalı Pazar Yeri Proje Çalışmaları Tamamlandı

 

 Mudanya Belediyesi Meclisi'nin Memleket Partili genç meclis üyesi Mehmet ER, Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ tarafından  29 Haziran 2021 tarihinde zemin etüdü çalışmalarına başlandığı açıklanan  yeniKapalı Pazaryeri ile ilgili çarpıcı iddiaları ilç gündemine taşıdı.  "Yeni kapalı pazar yeri projesi de hayali proje olma yolunda mı ilerliyor? " diye soran Mecli Üyesi Mehmet ER hesapsız, kitapsız başlanılan proje hakkında ilçe kulislerinde konuşulan ayrıntıları yüksek sesle dillendirdi.

Pin It

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

ADNAN SÜMER
ADNAN SÜMER
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanyadaemlak.com

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar